Відбувся турнір з міні-футболу пам’яті загиблого захисника України Артура Гриценка

19 Лютого 2024, 8:48
17 лютого у селі Наталівка відбувся турнір з міні-футболу пам’яті загиблого захисника України Артура Гриценка.
15 лютого військовослужбовцю 95-ї окремої десантно-штурмової бригади, відомому футболісту, гравцю футбольних клубів “Львів”, “Карпати-2”, “Галичина-Карпати”, “Газовик-Скалу”, ФК “Коростень”, “Сталь” із Кам’янського та “Арсенал” з Білої Церкви виповнилося б 45 років. Та, на превеликий жаль, 22 квітня 2022 року в боях під Харковом життя захисника Батьківщини трагічно обірвалося.
Останні роки Артур проживав у Парижі, але після повномасштабного вторгнення рф залишив столицю Франції й повернувся додому захищати рідну землю. «Він був захисником на футбольному полі та захисником на війні”, – згадують про Артура друзі.
У пам’ять про сина батьки Артура подарували спортивний майданчик дітям Наталівської школи вартістю 2 мільйони гривень. Поруч з гімназією встановлено пам’ятну дошку захиснику.
До дня народження Артура батьки, Володимир Адамович та Надія Петрівна, друзі, ветерани Звягельського футболу, колеги по команді з рідного міста та з міста Малин, міська асоціація футболу на чолі з Олександром Лавренчуком ініціювали проведення на спортивному майданчику турніру з міні-футболу.
Ініціативу підтримали Звягельський міський голова Микола Боровець, староста Наталівського старостинського округу Анатолій Терещук, голова міськрайонної організації «Футбольний клуб «Звягель 750» Василь Гордійчук, управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Звягельської міської ради, колектив Наталівської гімназії. Організатори та учасники заходу виявили бажання, щоб турнір став щорічним, а кубки, особливі, пам’ятні, стали перехідними і знаходилися на почесному місці у Наталівській гімназії.
Вічна і світла пам’ять українському Герою, почесному громадянину Звягельської громади!
Щира вдячність усім, хто світлою пам’яттю про життя Артура, його спортивну діяльність, відданість батьківщині, увіковічнює його подвиг.
Чат-бот Гаряча лінія