Відбувся турнір з настільного тенісу, присвячений Дню Героїв Небесної Сотні

19 Лютого 2024, 16:26

Кожному знайоме відчуття гордості за нашу країну, коли українські спортсмени стоять на п’єдесталах великих змагань: піднімається наш прапор і звучить гімн України. Ми з трепетом усвідомлюємо, що перемога наших спортсменів – це перемога всієї країни і всіх нас.

З 2014 року Гімн України звучить по особливому. Адже 10 років, починаючи з подій на Майдані, український народ знову бореться за волю, незалежність, майбутнє України.
17 лютого в спортивному залі гімназії №7 міським центром фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Звягельської міської ради організовано турнір з настільного тенісу, присвячений Дню Героїв Небесної Сотні. До участі у змаганнях запросили військовослужбовців Звягельського гарнізону та ветеранів спорту. Привітали учасників спортивного заходу т.в.о. начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Звягельської міської ради Тетяна Кравчук та начальник фізичної підготовки і спорту 30 ОМБР Михайло Ольшевський.
За результатами напружених та емоційних поєдинків l командне місце здобула команда 12-го окремого полку підтримки, ІІ місце – команда 30 ОМБР ім. князя К.Острозького, ІІІ місце команда 181-го окремого БМЗ, подякою за участь нагороджено команду 54-го окремого розвідувального батальйону.
В особистій першості перше та друге місце вибороли військовослужбовці 12-го окремого полку підтримки, третє – представник команди 30 ОМБР імені князя Костянтина Острозького.
До участі у змаганнях серед ветеранів спорту долучилися спортсмени зі Звягеля та Баранівки. У результаті абсолютну першість здобув Андрій Терлецький, ІІ місце – Марія Тихонюк, ІІІ – Володимир Боровський.
Подяка за допомогу в організації та проведенні турніру висловлюється начальнику фізичної підготовки і спорту 30 ОМБР Михайлу Ольшевському, директору ДЮСШ ім.В.П.Єрмакова Дмитру Пісоцькому, директору гімназії №7 Віктору Овдіюку, головному судді змагань Петру Подкаурі.
У дні, коли ми з сумом згадуємо події 10-річної давності, які стали поштовхом до боротьби за волю і незалежність, коли розуміємо, відчуваємо, якою ціною захисникам і захисницям вдається утримувати збройну агресію окупантів, важливо підтримати військових, допомогти їм хоча б на деякий час відволіктися від думок про події на фронті, на полі бою, сприяти емоційній та фізичній реабілітації. Центр «Спорт для всіх» має на меті продовжити організовувати спортивні заходи для військовослужбовців. Учасники турніру підтримують цю ініціативу і мають бажання брати участь у таких заходах.

Чат-бот Гаряча лінія