Відбувся виїзний прийом громадян

16 Серпня 2019, 16:03

З метою забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їх звернень, передбачених статтею 40 Конституції України та Законом України «Про звернення громадян», а також сприяння у вирішенні проблемних питань, з якими звертаються громадяни до органів державної влади, міським головою Віктором Весельським 16 серпня 2019 року в адміністративному приміщенні с.Майстрів Майстрівського старостинського округу Новоград-Волинської міської ОТГ здійснено виїзний прийом громадян. 

Також у виїзному прийомі взяли участь керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький, в.о. старости Майстрівського старостинського округу Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади Олексій Борисюк.

Зі своїми проблемами до Віктора Леонідовича звернулися 6 жителів с.Майстрів, всі були прийняті та вислухані.

Така невисока явка, незважаючи на широке інформування про проведення особистого прийому міського голови, свідчить про байдужість до проблем як особистих, так і загально-громадських.

Зокрема, під час прийому громадян порушувалися питання щодо оперативного лікування, ремонту приміщення клубу, зрізання дерева на кладовищі, оформлення державних актів на право власності на земельні ділянки (паї), виділення земельних ділянок під будівництво, сприяння в прискоренні початку будівельно-монтажних робіт по вуличному освітленні с.Маковиці, тощо.

На всі порушені питання громадяни отримали вичерпні відповіді та рекомендації. Питання, що потребують детальнішого вивчення, очільник міста взяв під особистий контроль та дав доручення відповідним службам вирішити їх по суті.

По закінченню прийому громадян міський голова Віктор Весельський відвідав Майстрівську ЗОШ І ступеня та ознайомився з її роботою, матеріально-технічною базою, поспілкувались з працівниками закладів щодо проблемних питань, які потребують нагального вирішення.

 

Чат-бот Гаряча лінія