Відбувся виїзний прийом громадян

15 Квітня 2019, 13:29

У п’ятницю, 12 квітня 2019 року, міський голова Віктор Весельський провів особистий виїзний прийом громадян у ЗОШ №9 (вул. Гоголя, 9).

Цього дня до міського голови зверталися жителі Новоград-Волинської міської ОТГ в основному щодо сприяння у вирішенні питань житлово-комунального господарства (облаштування благоустрою у мікрорайоні «Морське», зрізання аварійного дерева на вул. Гоголя, 17, усунення проблем, які створюють шум у будинку на вул. Волі,5, встановлення вуличного освітлення у с. Майстрів тощо) та земельних відносин (спори з сусідами, оформлення власності на нерухоме майно).

На прийомі громадян були присутні керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький та директор місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Петро Пелешок, а також в частині питань, що стосувалися вирішення житлово-комунальних питань – заступник міського голови Анатолій Легенчук та голова правління ОСББ «Містечко «Морське» Ірина Розум.

За результатами прийому громадян заявникам надано відповідні роз’яснення щодо шляхів вирішення порушених питань. Також міський голова наголосив керівникам відповідних служб на необхідності безумовного контролю за перебігом розв’язання кожного проблемного питання.

Затим директор ЗОШ №9 Віктор Мельник показав очільнику міста кабінет історії, в якому розміщено шкільний музей бойової слави, бухгалтерію, початкові класи, ознайомив із досягненнями та реалізацією реформи Міністерства освіти і науки – Нова українська школа.

 

Чат-бот Гаряча лінія