Відбувся виїзний прийом громадян Новоград-Волинським міським головою Віктором Весельським та секретарем міської ради Оленою Пономаренко

22 Липня 2016, 1:25

22 липня 2016 року міський голова разом із секретарем міської ради, першим заступником та заступниками міського голови, начальниками управлінь та відділів здійснили об’їзд мікрорайону «Дружба». Зокрема, поспілкувалися з жителями однієї з багатоповерхівок мікрорайону та надали рекомендацію по створенню ОСББ, для подальшої можливості капітального ремонту будівель. Далі оглянули територію старої будівлі ЗОШ №8, та обговорили питання доцільності розміщення на даній ділянці приміщення амбулаторії та аптеки.

Потому в приміщені загальноосвітньої школи № 8 відбувся виїзний прийом громадян міським головою Віктором Весельським та секретарем міської ради Оленою Пономаренко.

Питання при зустрічі з міським головою, які турбують мешканців міста різноманітні. Здебільшого питання стосувалися благоустрою, земельних питань, лікування та забезпечення санаторно-лікувальними путівками. Найбільш гострими питаннями цього мікрорайону є освітлення, ремонт доріг, облаштування зупинок, скарги на бродячих собак та роботу міського транспорту.

Всі звернення до міського голови, питання та проблеми були зафіксовані та дано вказівки профільним фахівцям по їх вирішеню.

 

Відділ інформації та зв’язків

 

Чат-бот Гаряча лінія