Відбувся виїзний прийом громадян заступниками міського голови та секретарем міської ради

24 Червня 2016, 5:10

24 червня 2016 року відбувся виїзний прийом громадян у приміщенні КП «Виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства». У зв’язку з незапланованим та терміновим відрядженням міського голови В.Л.Весельського до м.Житомир, прийом мешканців мікрорайону здійснювали секретар міської ради О.А.Пономаренко, перший заступник міського голови С.Ю.Колотов та заступник міського голови Л.В.Шутова. Також були присутні депутат міської ради А.О.Рассадін, який закріплений за даним округом, начальники управлінь та відділів міської ради, представники місцевих ЗМІ.

Загалом цього дня на прийом завітало 11 осіб. Здебільшого звернення стосувалися питань житлово-комунального господарства, перейменування вулиці Героїв Перекопу (Лідіївський шлях), земельних спорів. Також мешканці нарікали на роботу поліції та місцевого перевізника. За результатами прийому в окремих випадках громадянам дано відповідні роз’яснення, в інших – доручено начальникам управлінь та відділів, служб міста усунути всі недоліки та допомогти мешканцям у вирішенні їхніх питань.

По закінченню прийому, разом із головою постійної комісії міської ради з питань економічного розвитку С.В.Хапчуком та головою постійної комісії міської  ради з питань депутатської етики, дотримання законності та охорони прав і свобод громадян А.О. Рассадіним, завітали до новоствореної військової частини А 2925, яка перебуває на стадії формування, для ознайомлення та обговорення питання доцільності виділення коштів на ремонт військової частини. Командир, підполковник В.М. Синиця зазначив, що першочерговими та нагальними проблемами є ремонт контрольно-пропускного пункту та медичної частини. Так як територія більше десяти років була вивільнена і незадіяна, то стан приміщень знаходиться у занедбаному стані. Військові власними силами намагаються підтримувати та доводити до ладу приміщення частини.

Наступний прийом громадян міський голова та секретар міської ради проведуть 1 липня 2016 року у Громадській приймальні, що знаходиться на першому поверсі Будинку рад.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія