Відбувся виїзний прийом громадян

25 Березня 2019, 18:19

Щоп’ятниці міський голова Віктор Весельський проводить особисті прийоми громадян. Відтак, 22 березня 2019 року, очільник міста здійснив виїзний особистий прийом громадян у ЗОШ №8 (мікрорайон «Дружба»).

Загалом звернення, з якими цього дня зверталися новоград-волинці, стосувалися земельних відносин та працевлаштування.

За результатами розгляду, громадяни отримали вичерпні роз’яснення на поставлені питання. Також міський голова надав структурнихпідрозділам міської ради відповідні доручення з метою вирішення проблемних питань мешканців міста.

Затим директор ЗОШ №8 Наталія Осадчук проінформувала очільника міста Віктора Весельського про стан справ у навчальному закладі.

Зокрема, ознайомила із функціональним наповненням та оформленням класів для початкової школи, шкільної бібліотеки, актової та спортивної залів, кабінетом хореографії, майстернею, їдальнею тощо. Наталія Іванівна зауважила, що невдовзі в школі буде створено народознавчий музей, планується естетичне оновлення актової зали тощо.

Також міський голова ознайомився із функціонуванням бібліотеки-філії №1, у фонді якої налічується близько 23 тис. примірників книг та періодичних видань.

 

Чат-бот Гаряча лінія