Відбувся виїзний прийом у мікрорайоні залізничного вокзалу

18 Квітня 2016, 0:27

Так 15 квітня міський голова зі своєю командою оглянули залізничний вокзал, прилеглу територію, а також закинуте та захаращене приміщення бувшого дитячого навчального закладу. До речі з 8 квітня 2016 року швидкісний поїзд № 741 сполученням Дарниця (Київ) – Трускавець зупиняється у Новограді-Волинському. Зупинка відбувається о 09.00 – 09.02 годині.

Потому очільник міста разом із секретарем міської ради здійснили прийом громадян за адресою вул. Вокзальна,7. Того дня за допомогою звернулося 15 мешканців, яких турбували питання різного роду суспільних відносин та галузей. Проте найактуальнішими питаннями сьогодення, що турбують жителів територіальної громади, є питання, що стосуються дороговартісного лікування, видачі пільгових медикаментів, виділення земельних ділянок, облаштування доріг та вулиць міста, працевлаштування, покращення житлових умов та ін. Як завжди міський голова за можливості намагається відразу вирішувати проблеми з якими звертаються новоградці, залучаючи відповідних спеціалістів тієї чи іншої галузі. Бажаючи змінити практику минулих років щодо направлення відписок заявникам, які нічого не вирішують, міський голова взяв на особистий контроль кожну відповідь та вирішення питання.

Також під час прийому зі словами щирої вдячності до міського голови звернулися рідні чоловіка, якому нещодавно В.Л. Весельський врятував життя, надавши відповідні розпорядження щодо негайного лікування – направивши хворого, який знаходився у критичному стані (двічі наставала клінічна смерть) реанімобілем на оперативне втручання у м.Київ.

Тож, як завжди пише на своїх сторінках у соцмережах Віктор Леонідович – все буде добре!

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія