Відбувся захід патріотичного спрямування: «Я – українець! І моє право – любити землю горду й величаву!»

24 Червня 2022, 14:09

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність – фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

23 червня 2022 року, напередодні відзначення Дня конституції України у Новоград-Волинському міському центрі соціальних служб відбувся захід патріотичного спрямування: «Я – українець! І моє право – любити землю горду й величаву!».

У ході зустрічі діти дізнались про історію прийняття Основного Закону України, поглибили свої знання про права й обов’язки кожного громадянина та ознайомилися з головними символами Держави. Учасники з завзяттям давали відповіді на запитання вікторини та взяли участь у вправі з декламування скоромовок на швидкість, за результатами яких кожен отримав заохочувальний подарунок.

На завершення заходу дітям було запропоновано підготувати  патріотичний айстопер, де кожен міг виразити свою любов до Батьківщини, підкресливши свою індивідуальність та креативність. Робота кипіла завзята, у жвавому обговоренні народжувались все нові й нові ідеї. Було задіяно фарби, олівці, роздруківки національної символіки і звісно ж – трепет і любов до України кожного з учасників! Усі отримали нові знання та позитивні емоції!

Новоград-Волинський міський центр соціальних служб

Чат-бот Гаряча лінія