Відбувся звіт депутатів фракції ПП “Європейська Солідарність» про роботу у 2023 році

22 Березня 2024, 14:55

Звягельська міська рада є представницьким органом місцевого самоврядування, що представляє спільні інтереси територіальних громад сіл, селищ, міст, у межах повноважень, визначених Конституцією України, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні” й іншими законами, а також повноважень, переданих їм сільськими, селищними, міськими радами.

За результатами місцевих виборів, що відбулися 25 жовтня 2020 року було обрано депутатів від ПП «Європейська Солідарність» Звягельської міської ради VIII скликання в кількості 5 осіб.

До складу депутатської фракції Звягельської міської ради восьмого скликання входять депутати:

Ващенко Олег Миколайович – голова фракції

Седлецький Роман Анатолійович

Табалюк Віталій Станіславович

Махновецький Олександр Петрович

Михнюк Володимир Володимирович – набув повноважень з 26.10.2023

 

Депутати набули повноважень із моменту проведення установчої сесії.

Депутатська діяльність фракції ПП «Європейська Солідарність» спрямована на захист інтересів громадян та виконання доручень виборців, у межах повноважень наданих чинним законодавством України.

Намагаємося весь час працювати так, щоб виправдати Вашу довіру.

 

Як депутати Звягельської міської ради, обрані у відповідному окрузі від політичної партії “Європейська Солідарність”, представляємо та захищаємо інтереси, як своїх виборців, так і працюємо з усіма жителями громади, завжди готові допомагати кожному в міру своїх можливостей та повноважень.

 

Члени депутатської фракції політичної партії “Європейська Солідарність”, входять до складу постійних комісій міської ради:

 • з питань житлово-комунального господарства, екології та водних ресурсів- Віталій Табалюк;
 • з питань містобудування, архітектури та земельних відносин – Роман Седлецький;
 • з питань депутатської етики, дотримання законності та охорони прав і свобод громадян – Олександр Махновецький
 • з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту-  Володимир Михнюк

 

Також депутати фракції входять до складу наглядових рад:

 1. комунального підприємства «Звягельтепло» (Табалюк В.С. –член ради)
 2. комунального підприємства «Звягельводоканал» (Седлецький Р.А. – член ради)
 3. комунального підприємства «Наталівка» (Махновецький О.П. –член ради)

 

За звітний період відбулося 15 сесій міської ради ( в тому числі 7 позачергових), 18 пленарних засідань, 13 засідань погоджувальної ради та 46 засідань постійних комісій міської ради, на яких опрацьовано питання, що виносились на розгляд сесії міської ради.

 

Протягом звітного періоду повноцінно брали участь у засіданнях постійної комісії, наглядових рад, до складу яких обрані, та пленарних засіданнях сесій Звягельської міської ради  VIII скликання.

 

2023 року провели п’ять прийомів громадян, на яких прийняли 53 виборці та розглянули 53 питання.

 

Одним із основних напрямків діяльності депутата є постійна взаємодія з виборцями та офіційне представлення виборців свого округу та інтересів територіальних громад в органах виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємствах, установах і організаціях незалежно від форм власності.

 

Згідно пропозицій депутатів фракції було спрямовано та використано кошти на потреби виборчих округів:

Ващенко О.М.-  використано  434 995 грн. на придбання спортивного інвентаря для Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю, внесено в статутний капітал  КП «Звягельсервіс» ( придбання спеціального автомобіля-евакуатора), придбання спортивного інвентаря (тренажери) для ДЮСШ;

Махновецький О.П. –використано 40 912 грн. на придбання комп’ютерної техніки ( системний блок, монітор, клавіатура, мишка, акустична система) для ЗДО №8 «Пролісок». 459 088 грн внесено в статутний капітал  КП «Звягельсервіс» ( придбання спеціального автомобіля-евакуатора), проте кошти не вдалося використати;

Седлецький Р.А. – використано 250 000 грн. на придбання радіостанції, системи відеоспостереження для потреб військової частини А3814;

Табалюк В.С. – 500 000 грн. використано на оновлення матеріально технічної бази комп’ютерного класу в Гімназії №10.

 

Заходи, які були проведені за нашого сприяння:

 • підтримка сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах;
 • підтримка талановитої молоді;
 • підтримка учасників спортивних змагань;
 • Новорічне свято та передача подарунків дітям, у яких загинув батько;
 • постійна підтримка ЗСУ (передали на фронт автомобільний транспорт, побутову техніку, запчастини, радіо станції, антидронові рушниці, антидроновий щит, дрони, продукти харчування, побутову хімію, будівельні матеріали, паливно-мастильні матеріали);
 • продуктові набори ветеранам, сім’ям загиблих;
 • доправлення ліків, продуктів для військового госпіталю.

Як лідер фракції, пишаюся нашою командою «Європейської Солідарності», бо ми єдині покликані діяти в інтересах не лише наших виборців, а й кожного жителя Звягельщини.  За рік роботи фракцією ініційовано та подано на розгляд  наступні звернення до ВРУ, КМУ та Президента України.

 

 1. Щодо повернення доплат військовим.
 2. Щодо недопущення обмежень прав територіальних громад.
 3. Щодо припинення договорів оренди чи користування з релігійними організаціями, які не виконують вимог законів України.
 4. Щодо продовження мораторію на проведення перевірок для малого та середнього бізнесу.
 5. Звернення депутатів щодо необхідності законодавчого обмеження діяльності в Україні релігійних організацій з центром в державі-агресорі (прийняття урядового законопроєкту «Про внесення змін до деяких законів щодо діяльності в Україні релігійних організацій).
 6. Щодо недопущення вилучення коштів  місцевих бюджетів.

 

Мені та команді «Європейська Солідарність» небайдужа доля наших людей. А тому, ми як депутати, будемо й надалі відстоювати  інтереси громадян, боротися зі щоденними викликами, допомагати військовим, переселенцям та всім, хто потребує підтримки.

 

Єдність народу, захист демократії, оборона держави – це ті речі, які є сьогодні пріоритетними. Наша сила – командність, де всі працюють в рамках спільної стратегії, задля свободи та  незалежності українського народу.

 

Завдяки злагодженій роботі на всіх рівнях, ми будемо рухатися вперед та разом наближати Перемогу України.

 

Слава Україні!

Олег Ващенко, голова фракції ПП “Європейська Солідарність”

 

Чат-бот Гаряча лінія