Відбувся звіт депутатської фракції політичної партії «За майбутнє»

3 Березня 2023, 13:38

Відбувся звіт депутатської фракції політичної партії «За майбутнє»

Члени депутатської фракції Звягельської міської ради політичної партії “За майбутнє” прозвітували про свою діяльність у 2021-2022 роках.
Звітували перед громадою: голова депутатської фракції – Андрій Рассадін, депутати – Андрій Нинюк та Лілія Хрущ.
Головні тези звіту виглядають наступним чином. ????
✅Діяльність депутатів фракції спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців у межах депутатських повноважень, наданих чинним законодавством України.
✅Протягом звітного періоду, депутати фракції взяли участь у 29 пленарних засіданнях міської ради, на яких прийнято 675 рішень, а також на засіданнях постійних комісій. Перебуваючи у складі постійних комісій, депутати фракції ретельно вивчали нагальні питання, опрацьовували зауваження, готували пропозиції та брали участь в обговоренні питань, які вносяться на розгляд сесії.
✅Депутати фракції здійснювали прийом громадян та брали участь у виїзних зустрічах з громадянами. Під час особистих прийомів громадян депутатами було надано юридичні консультації, допомогу у складанні заяв щодо вирішення земельних питань, питань складного матеріального становища, складали акти обстеження житлово-побутових умов.
✅Депутати фракції брали участь у розподілі бюджетних коштів, при цьому враховували рекомендації виборців.
✅У 2021 році були передбачені кошти з бюджету громади на потреби виборчих округів. Андрій Рассадін спрямував кошти на облаштування автомобільної стоянки на території комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання». Андрій Нинюк спрямував кошти на закупівлю медичного обладнання (літотриптор) для КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО». Лілія Хрущ спрямувала кошти на створення єдиного молодіжного простору Idea HUB.
✅З першого дня повномасштабного вторгнення депутати фракції активно працюють на перемогу. Так Андрій Рассадін вступив до добровольчого формування та виконував функції, пов’язані з охороною об’єктів критичної інфраструктури, та продовжує займаєтися волонтерської діяльністю. Лілія Хрущ з перших днів координувала роботу прийому, зберігання та видачі гуманітарної допомоги для військових, внутрішньо переміщених осіб, добровольчих формувань, соціально незахищених верств населення. Андрій Нинюк продовжив надавати медичні послуги населенню, внутрішньо переміщеним особам та військовим.
✅У 2022 році була створена депутатська група «Рівні можливості», яку очолила депутатка від політичної партії «За майбутнє» Лілія Хрущ. Серед головних завдань групи – реалізація соціальних проектів, турбота про вразливі верстви населення, гендерні питання. Одним із пріоритетів депутатської групи є підтримка внутрішньо переміщених осіб.
✅За сприяння депутатів групи “Рівні можливості”, у Звягелі відбулося відкриття пункту прокату побутової техніки та посуду для внутрішньо переміщених осіб на базі Територіального центру соціального обслуговування. Також реалізовано проєкт та облаштовано пункт прихистку для внутрішньо переміщених осіб. Отже, депутатська група залучила до громади 250 тисяч гривень і продовжує брати участь у грантових програмах.
✅У 2022 році були забезпечені основні потреби бюджетних установ міста. Бюджетні кошти були спрямовані на потреби військових, територіальної оборони, забезпечення матеріального резерву, облаштування укриттів у закладах освіти, медицини та культури.
✅Депутати фракції активно відстоюють покращення благоустрою міста, спортивної інфраструктури, сприяння роботи спортивних закладів, федерацій та розвитку молодіжної політики.
✅З метою опрацювання проблемних питань Звягельської міської територіальної громади, депутати фракції були активними учасниками робочих груп та комісій. Так депутати фракції «За майбутнє» брали участь у наступних засіданнях:
????комісії щодо перевірки якості виконаних робіт з поточного ремонту доріг з твердим покриттям;
????робоча групи з питань пільгового харчування дітей у закладах освіти;
????робоча група з питань необхідності унормування назв окремих об’єктів топоніміки населених пунктів Звягельської громади;
????робоча група з реалізації в Звягельській міській територіальній громаді програми НЕФКО «Реконструкція та відновлення муніципальної інфраструктури»;
????робоча група з питань розроблення Концепції розвитку велосипедного руху та облаштування велосипедної інфраструктури;
????робоча група з організаційного забезпечення переміщення управління соціального захисту населення міської ради та Центру надання адміністративних послуг міської ради в приміщення «Дія Центру»;
????робоча група з підготовки та розробки проекту «Муніципальний енергетичний план Звягельської міської територіальної громади на 2022-2024 роки»;
????робоча група з розроблення проєкту Програми економічного і соціального розвитку Звягельської міської територіальної громади на 2023 рік;
????робоча група для визначення умов, технічних та якісних вимог з відбору засобів масової інформації для висвітлення діяльності Звягельської міської ради та її виконавчих органів у 2023 році;
????робоча група щодо вивчення умов діяльності амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 3 комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Звягельської міської ради;
????робоча група щодо вивчення питання будівництва сміттєсортувальної лінії.
Активними на звіті фракції були й виборці. Жителі громади підіймали питання щодо ремонту доріг, зокрема щодо капітального ремонту пров. П. Полтави, завершення ремонту дороги по вул. Р. Шухевича та тротуару по вул. Київська.
Виборці звернулись також до депутатів з проханням посприяти поліпшенню транспортного сполучення до дачних масивів, що знаходяться території Чижівської громади.
Депутати фракції політичної партії «За майбутнє» подякували виборцям за пропозиції і звернення та наголосили, що думка кожного виборця важлива.

Чат-бот Гаряча лінія