Відбувся звіт міського голови Миколи Боровця про роботу у 2023 році

12 Січня 2024, 16:23

Згідно пункту 7 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міський голова не рідше одного разу на рік звітує про свою роботу перед територіальною громадою на відкритій зустрічі з громадянами.

12 січня у Будинку Рад відбувся звіт міського голови Миколи Боровця про роботу у 2023 році.

На звіт міського голови прийшли жителі громади, депутати міської ради, представники громадських організацій, підприємств, установ, виконавчих органів міської ради, місцеві ЗМІ.

Звіт транслювався у прямому ефірі на офіційних інформаційних ресурсах Звягельскої міської ради: на Facebook сторінці інтернет-видання Novograd City. Також відбувалась пряма трансляція на місцевому телеканалі «Студія Калина».

Жителі громади мали можливість заздалегідь поставити запитання міському голові та отримати на нього відповідь в ході звіту. Збір запитань відбувався в коментарі під анонсом звіту на офіційній сторінці Звягельської міської ради у Facebook, електронною поштою, за допомогою гугл-форми та за телефоном.

Також задати запитання міському голові можна було в ході звіту безпосередньо у залі.

Микола Боровець детально розповів про  те як Звягельска міська територіальна громада та міська рада долали виклики другого року повномасштабної збройної агресії росії проти України. Зокрема говорив про підтримку наших захисників, розкрив сферу бюджету громади, підсумував роботу галузей житлово-комунального господарства, освіти, медичного забезпечення, культури, туризму, спорту, сімейної та молодіжної політики тощо.

Опісля доповіді Микола Боровець надав відповіді на запитання жителів громади.  Відповідно до часового регламенту під час звіту не на всі запитання, які надходили було надано відповідь, але всі запитання будуть висвітлені публічно у окремому дописі, де буде надано відповідь.

Чат-бот Гаряча лінія