Відділ цивільного захисту міської ради інформує

23 Серпня 2023, 16:58

Нагадуємо, що на території Звягельської міської територіальної громади функціонує 59 укриттів, з них: 1 сховище; 22 протирадіаційних укриттів; 36 найпростіших укриттів (рішення виконавчого комітету Звягельської міської ради від 26.07.2023 № 836 «Про затвердження фонду захисних споруд цивільного захисту Звягельської міської територіальної громади»).

З початком повномаштабного вторгнення рф на територію України відповідальними проводиться постійна та безперервна робота щодо створення укриттів, належного утримання, забезпечення усім необхідним для повноцінного функціонування захисних споруд цивільного захисту населення.

Також уточнено списки наявних укриттів, внесено актуальні зміни в інтерактивні мапи, які розміщено на офіційному сайті міської ради https://info.nvrada.gov.ua/karta/ .

Розпорядженням міського голови від 02.06.2023 № 145 (о) «Про безперешкодний та цілодобовий доступ до фонду захисних споруд цивільного захисту Звягельської міської територіальної громади» балансоутримувачам захисних споруд цивільного захисту було надано доручення забезпечити безперешкодний доступ населення до укриттів, обладнати їх усім необхідним обладнанням та інвентарем, а також нанести покажчики місць знаходження та руху до них.

Постійно проводяться перевірки належного стану та дотримання вимог законодавства щодо утримання в належному стані захисних споруд цивільного захисту та безперешкодний цілодобовий доступ до укриттів населення громади.

В усіх укриттях закладів освіти Звягельської міської територіальної громади проведений капітальний та поточні ремонти. Виділені кошти з місцевого бюджету для будівництва найпростіших укриттів цивільного захисту в трьох закладах освіти.

Також повідомляємо про те, що у вихідні та святкові дні під час повітряної тривоги укриття закладів освіти, державних та комунальних підприємств, установ та організацій відчиняє охоронець чи черговий.

У випадку, якщо найближче до Вас укриття виявилось зачиненим під час повітряної тривоги, просимо телефонувати за номером 0(4141)3-51-89 або залишати своє звернення на електронну пошту відділу цивільного захисту міської ради zakhyst_nv@ukr.net.

В черговий раз наголошуємо: у хвилини небезпеки кожному необхідно мобілізувати себе, бути зосередженим та уважним, діяти максимально швидко.

Бережіть себе та своїх близьких!

Відділ з питань цивільного захисту міської ради

Чат-бот Гаряча лінія