Відділ економічного планування та підприємницької діяльності інформує

10 Листопада 2023, 10:12

Друзі, нещодавно ми провели чергове опитування щодо послу з пасажирських перевезень у нашій громаді https://forms.gle/a9BqJ6kVJiEf6WEJA .

Дякуємо за вашу активність та пропозиції. Вони важливі для нас. ????

Та перш ніж опублікувати результати опитування підсумуємо, що ж зроблено за результатами попереднього, яке ми проводили на початку року.

Ми спільно з перевізниками, при взаєморозумінні, командною роботою виконали пріоритетні завдання, які ви поставили в пропозиціях.

✅ОНОВЛЕННЯ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ – один із пріоритетів, які ви визначили. Так цьогоріч перевізниками, що здійснюють пасажирські перевезення у Звягельській громаді, Горбовським Володимиром Людвиговичем та Пелешком Віктором Миколайовичем було оновлено та поповнено автопарк транспорту трьома новими автобусами. Не дивлячись на воєнний стан та ризики, пов’язані з цим, перевізники подбали про покращення умов надання послуг жителям громади. А автобуси вітчизняного виробництва, що мають значно більший функціонал та пристосовані для перевезення маломобільних груп населення, оскільки обладнані пандусами для перевезення пасажирів з інвалідністю (візочників) вже слугують для вашого комфортного проїзду.

✅ГРАФІКИ РУХУ. Ми подбали про два види використання графіків руху громадського транспорту:
– ВСТАНОВИВШИ ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ З ГРАФІКАМИ РУХУ НА ЗУПИНКАХ, де у розкладах руху зазначено час прибуття автобусу саме на ту зупинку, на якій ви знаходитеся та перелік зупинок по тому чи іншому маршруту.

– ЗАПРОВАДИВШИ МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК https://zv.rozklad.in.ua завдяки якому ви маєте можливість бачити розклади руху громадського транспорту у нашій громаді по усім міським маршрутах у вашому ґаджеті.
На інформаційних стендах є QR –код, відсканувавши який, ви перейдете на додаток “Розклад руху транспорту у Звягелі” https://zv.rozklad.in.ua.

Додаток Rozklad.in.ua:
– у смартфонах android https://play.google.com/store/apps/details…
– у браузері (десктоп або мобільна версія) https://rozklad.in.ua/

✅ВПРОВАДЖЕННЯ ЄДИНОЇ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ТА СУПУТНИКОВОГО МОНІТОРИНГУ ТРАНСПОРТУ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ.
GPS МОНІТОРИНГ ГРОМАДСЬКОГО ТРАНСПОРТУ.

Ви неодноразово писали про запровадження такої системи. Ви просили – ми зробили! Вже декілька місяців поспіль у всіх пасажирів громадського транспорту є можливість бачити де в той чи інший час курсує автобус. Це дає можливість спланувати вихід до зупинки, спланувати пересадку на інший маршрут, чи взагалі побачити вийшов автобус на маршрут чи ні.

Відповідно п.3.2.17 договору на перевезення пасажирів автомобільним транспортом, перевізником за власний рахунок встановлено на транспортних засобах, що задіяні на маршрутах GPS- ТРЕКЕРИ. Виконавчим комітетом Звягельської міської ради закуплено послугу користування даною системою, що дає можливість безкоштовно користуватися пасажирам функією онлайн моніторингу через застосунок «DozoR City» https://city.dozor.tech/ua/zvyagel/city

Завантажуйте застосунок з Google Play або APP store:
Або Відскануйте QR – код який розміщено на зупинках та транспортних засобах.

????Маємо надію, що наша комунікація з вами буде одним із прикладів того, як громадське суспільство в конструктивній співпраці зі службовцями, підприємцями, депутатським корпусом та за допомогою необхідних інструментів може реально впливати на процес прийняття рішень та долучатися до вдосконалення своєї громади.

????Дякуємо перевізникам за співпрацю, депутатському корпусу за розуміння потреб громади та спрямування коштів на ці потреби.

Рухаємося далі. Про результати опитування у наступному матеріалі, де визначимо над чим працюватимемо далі.

Створюємо комфорт у нашій громаді разом!
Чат-бот Гаряча лінія