Відділ економічного планування та підприємницької діяльності проводить опитування щодо доцільності пластику на кладовищах, меморіалах, пам’ятниках громади

12 Лютого 2024, 10:09

Відділ економічного планування та підприємницької діяльності проводить опитування щодо доцільності пластику на кладовищах, меморіалах, пам’ятниках громади

Чи бути пластику на кладовищах, меморіалах, пам’ятниках громади.
Шановні жителі Звягельської громади, у багатьох містах і селах, рішенням місцевих органів влади заборонили, або обмежили використання ритуального пластику.
Перш ніж прийняти таке рішення у Звягельській міській територіальній громаді, ми хочемо запитати вашу думку.
Пластикова атрибутика для цвинтарів становить серйозну загрозу навколишньому середовищу та здоров’ю людей. Коли штучні квіти та вінки втрачають свій колір та форму, вони потрапляють на сміттєзвалища та отруюють природу. Масове використання штучних квітів загрожує екологічною катастрофою!
Утилізувати поминальні символи майже неможливо, розкладається такий штучний матеріал надзвичайно довго. Та, як стверджують екологи, під час їх спалювання у повітря викидається діоксин та інші небезпечні токсичні речовини, котрі несуть загрозу для здоров’я людини. Крім того, такі викиди спричиняють виникнення онкологічних захворювань.
Альтернативою пластиковим квітам можуть стати вінки з живих квітів та хвої, живі квіти,висаджені в ґрун, газонна трава, сухоцвіти, лампадки та свічки.
Розуміючи шкідливість пластикових квітів і вінків, у європейських країнах вже давно заборонене їхнє використання.
То ж що скажете ви?
Доєднуйтеся до голосування за посиланням

https://www.facebook.com/NVeconomic/posts/pfbid04kdgZpjZUfRQiQvtVJExsKzC4ed3v2WgofTYZJ9wLuwtqvUiJN1X5cNGiGiL3WH5l

Чат-бот Гаряча лінія