Відділ з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення Звягельської міської ради прозвітує онлайн про роботу галузі у 2022 році
![Відділ з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення Звягельської міської ради прозвітує онлайн про роботу галузі у 2022 році](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/2023-tytulky-1.jpg)
Начальник відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення Звягельської міської ради Алла Боришкевич проведе прямий ефір, під час якого підіб’є підсумки роботи галузі у 2022 році.
Онлайн зустріч відбудеться 20 січня о 18:00 на сторінці відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення Звягельської міської ради у мережі Facebook ![👇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4f/1/16/1f447.png)
![👇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4f/1/16/1f447.png)
Усіх зацікавлених запрошують долучитися до перегляду ефіру та обговорення найважливіших змін, викликів і досягнень галузі за минулий рік.