Відійшла у вічність берегиня Лесиного духу, Лесиної оселі і творчості Віра Римська

24 Лютого 2023, 14:44

Міський голова, секретар міської ради, депутати міської ради, члени виконавчого комітету висловлюють щирі співчуття з приводу смерті Віри Омелянівни Римської.

Сьогодні, 24 лютого 2023 року, на 85-му році життя перестало битися серце берегині Лесиного духу, Лесиної оселі і творчості, заслуженої працівниці культури України, завідувачки літературно-меморіального музею Лесі Українки – Віри Римської.

За своє віддане служіння розвитку української культури В. Римська відзначена державними, обласними і міськими нагородами: орденом княгині Ольги ІІІ ступеня, орденом «Звягель», відзнакою «За заслуги перед Новоград-Волинським районом», Почесною відзнакою Українського фонду культури «За подвижництво в культурі», званням «Почесний громадянин Новограда-Волинського», є лауреатом премії ім. Лесі Українки обласного відділення Українського фонду культури та переможцем рейтингу «Гордість міста – 2015» у номінації «Найкращий краєзнавець». Її мудрість та авторитет шанували жителі Звягеля, науковці, поети та письменники, краєзнавці, освітяни як в Україні, так і далеко за її межами. Її смерть величезна втрата для нашої громади та всієї України.

Схиляємо голову в глибокій скорботі та висловлюємо співчуття родині та близьким померлої. Нехай Всевишній полегшить гіркоту втрати.

Добрі, світлі спомини про покійну Віру Римську назавжди залишаться у пам’яті рідних, колег, усіх, хто знав її, любив та шанував.

Прощання із Вірою Римською відбудеться в суботу 25 лютого 2023 року о 11:30 біля будинку за адресою Соборності, 49. Поховання пройде на кладовищі по вул. Василя Стуса (колишня вул. Чехова).

Вічна пам’ять!

Чат-бот Гаряча лінія