Відновлюємо соціально-реабілітаційні послуги для дітей з інвалідністю

7 Квітня 2022, 17:57

Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю міської ради з 11 квітня відновлює свою діяльність – надання послуг з соціальної, педагогічної та фізичної реабілітації, лікувального масажу та послуг з логопедичної корекції. З метою моніторингу організації надання послуг в умовах воєнного стану, Центр відвідала заступник міського голови Наталія Борис.

Фахівці Центру в приміщенні облаштували спеціальне укриття для дітей, у якому є усе необхідне на випадок надзвичайної ситуації: вода, аптечка тощо. Також в укритті є зручні меблі аби розсадити діток.

Окрім усього необхідного для забезпечення комфортного перебування дітей у приміщенні є іграшки, книги та солодощі. В розмові, директор Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Ольга Буковська зазначила: «Зрозуміло, що бомбосховище для наших діток є проблема. Швидко по тривозі з дітками непросто туди спуститись, враховуючи ще й те, що декого взагалі треба нести на руках. Але нам будуть допомагати батьки. Ми впевнені, що справимося. Всім працівникам центру хочеться всіх діток вже побачити та обійняти. У нас дуже багато планів, розпочнемо їх реалізовувати. Фахівці Центру та батьки ознайомлені з алгоритмом як діяти в разі надзвичайної ситуації, щоб діти були в безпеці».

На завершення зустрічі, заступник міського голови Наталія Борис подякувала за належну підготовку до відновлення, вкрай необхідних, соціально-реабілітаційних послуг для дітей з певними особливостями.

Чат-бот Гаряча лінія