Відпочиваючи біля водоймищ – будьте обержні!

26 Липня 2017, 1:31

Звичайні на перший погляд речі, що оточують нас в повсякденному житті, можуть бути небезпечними. Досить часто причиною нещасть стає сама людина, коли порушує правила безпечної поведінки. І, як наслідок, виникає ситуація, яка загрожує її життю і здоров’ю.

З початком купального сезону неминуче трапляються трагедії на воді. Серед основних причин загибелі незмінно залишаються спека, недисциплінованість громадян, алкоголь, купання в необладнаних місцях. Завжди біля водойми знаходяться й “сміливці”, які бажають вразити молодечим запалом присутніх, похизуватися, запливти подалі, показати чудеса акробатики тощо.

Більшість людей гине на так званих “диких пляжах”. Як правило, в таких місцях на дні водойм багато сторонніх предметів: корчів, заліза, битого скла тощо.

Аби не допустити подібних трагічних випадків, звертаємося до жителів міста з проханням дотримуватися правил безпеки при перебуванні на водоймах, а саме: купатися у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях. Ні в якому разі не вживати спиртних напоїв. Не залишати дітей без нагляду дорослих. Не допускати у воді грубі ігри, які пов’язані з обмеженням руху рук і ніг.

Вкрай небезпечно купатися у незнайомих місцях, де не обстежене, не очищене від каміння, скла або ж сторонніх предметів дно.

Не слід плавати наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах.

Після тривалого перебування на сонці не варто пірнати у воду з розбігу, бо різка зміна температури може призвести до судоми кінцівок.

Тож переконливо просимо вас: перебуваючи на березі водоймища, пам’ятайте про свою безпеку!

Відділ з питань цивільного захисту

населення міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія