Відповіді міського голови В.І.Загривого на зауваження, запитання кандидатів на міського голову та депутатів міської ради

13 Жовтня 2015, 22:12

Відповідно до обов’язків згідно законодавчих вимог, терпеливо продовжую надавати пояснення, спростування, коментарі на критичні зауваження до діючої влади:

– М.П.Боровцю: щодо позиції нинішнього міського голови стосовно надання відповідей на критичні звинувачення претендентів, – то це диктується чинним законодавством, з яким раджу ознайомитися всім! Вірити у зміну існуючої влади і не треба, бо це передбачено законом про вибори, сам Загривий – не балотується нікуди. Ніяких упереджень будь до кого, крім захисту честі діючої міської ради, – немає і не буде. Моя місія до останнього дня повноважень, не дати волю лицемірам, популістам, іншим, які на хвилі передвиборної агітації обливають брудом всіх і все. Та ще й хочуть, щоб їм у відповідь – мовчали. Обрання достойного голови – це момент істини, це майбутнє!

– Політичну настанову (заповіт) новообраній міській раді з детальними заходами дій з перших днів каденції на два і багато більше років, – ми обов’язково передамо нашим новим колегам-депутатам! (а не Миколі Боровцю, який все знає сам, бо „заснував древній Звягель у 1257 році“). І це цивілізована світова практика, в чому треба просто розумітися.

– Я як міський голова трьох скликань, раджу Миколі Петровичу сконцентруватися на передвиборних зустрічах з виборцями, дати їм детальну відповідь на ті питання, які піднімалися у моїх попередніх відповідях, крім того, відповісти – де поділася міська шляхово-експлуатаційна дільниця по обслуговуванню доріг міста (її база, територія, асфальтові завод і укладчики, катки, дорожні машини, в тому числі поливочні, очисні, снігоприбиральні і так далі); куди пропали три дитячі садочки; де буде брати кошти на свої щедрі нинішні обіцянки і таке інше.

– За поточне життєзабезпечення – не турбуйтесь і не хвилюйтесь, все було і є більш-менш нормально, терпимо. Удачі Вам!

– Щодо статті М.Паламарчука в газеті „Час Полісся“ від 08.10.15 року, скажу на російській мові чиїмись толковими словами: „Есть сорт людей которые наплюют тебе в душу и еще будут вести себя так, как будто это ты их обидел и должен просить прощения“. Це ж треба мати таке сатанинське нутро і фарисейство! А щодо коштів які освоєні в місті, то 24 млн. грн. на всі в’їзні дороги (згадайте вічно потрощені!), а це 15 км асфальтованих вулиць – завдяки В.Загривому; 1,5 млн. грн. (нафтогазу України) на газифікацію мікрорайону „Морське“ – В.Загривий; ТОВ „Нові ласощі – Житомир“ (кондитерське підприємство „Жако“) розміщено в місті під персональні гарантії – В.Загривого; 3 тисячі нових німецьких та японських ліхтарів на реконструйованих лініях на 23 млн. грн. – В.Загривий і т.д. А плюс багатомільйонні кошти нашого лідера – голови Народної партії Володимира Литвина. Оце і зіркові роки, яких я бажаю новообраній владі. Час – покаже все!

– В.Л. Весельському: „Місту потрібні зміни на краще!“

– Дуже правильно, кращого бажання, наміру для лідера громади – немає. Звичайно, надто багато ще треба зробити до європейського рівня. Про все те, що ми не зуміли, не встигли зробити – буде конкретно вказано в Політичному документі – естафеті, щоб новообрані колеги не втрачали час на визначення завдань, особливо на початковому етапі. Все те, що ми відображаємо в заходах до заповіту – накопичувалося досить багато років і стосується всіх галузей, всіх бюджетних закладів. Але, дуже обережно, зважено – треба відноситися до кадрів усіх рівнів, бо це основа для професійних та результативних дій. Ваш досвід, стиль – буде потужним інструментом для змін на краще. Удачі і успіхів Вам!

– М.Г.Усенку: Ваша програма – нормальна, оптимальна до потреб міста. Але, де візьмете кошти, які фінансові джерела? Звідси потрібно розпочинати всім претендентам. І чи забезпечить програму кандидата команда кадрів, на яку розраховуєте?!

– Звиняйте: „Ти мені друг, але дорожча істина. Мерівська  естафета – достойному наступнику!“ А в принципі майбутнє нормальне. Бажаю перемоги!

Закликаю усіх виборців міста негайно впевнитися у наявності своїх прізвищ у списках на виборчих дільницях і обов’язково взяти участь у голосуванні в день виборів 25 жовтня 2015 року. Оберемо достойну владу. Пам’ятаймо: важко живемо, бо легко – голосуємо, чи зовсім ні!

 

Чат-бот Гаряча лінія