Відремонтовано відділення реанімації та кабінети консультативно-діагностичної допомоги у міськрай ТМО

27 Вересня 2019, 16:31

26 вересня 2019 року після проведення капітального ремонту відбулось урочисте відкриття відділення анестезіології та інтенсивної терапії, а також поточного ремонту кабінетів першого поверху в поліклініці консультативно-діагностичної допомоги КНП «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання».

На відкритті були присутні керівництво міста та району, депутати обласної та міської рад, керівники медичних закладів міста та медичний персонал лікарні.

На поточний ремонт кабінетів акушер гінекологів було використано 200,0 тис. грн. з бюджету КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО». За кошти міського бюджету, виділені на потреби виборчих округів та обласного бюджету проводиться закупівля радіохвильового електрокоагулятора на суму 136,3 тис.грн., для сучасного методу лікування патологічних процесів шийки матки.

Проведення капітального ремонту та облаштування відділення анестезіології та інтенсивної терапії було здійснено за рахунок коштів міського бюджету та коштів виділених Новоград-Волинською районною радою, Чижівською, Городницькою, Пищівською та Брониківською ОТГ.

Відділення розраховане на шість ліжок та оснащене всім необхідним. Також поряд розташований операційний блок.

Окрім того, завдяки сприянню депутатів обласної ради за кошти обласного бюджету для відділення анестезіології та інтенсивної терапії закуплено реанімаційний модуль у палату для дітей та два подвійні вертикальні реанімаційні модулі.

В.о. міського голови Оксана Гвозденко подякувала усім, хто долучився до цієї почесної справи, побажала успіхів медичному персоналу у справі збереження здоров’я пацієнтів.

Крім того, Оксана Гвозденко вручила подяку міського голови Анатолію Долнеру, директору ТОВ «Технобуд-НВ» за вчасне та якісне виконання капітального ремонту відділення анестезіології та інтенсивної терапії КНП «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання».

Головний лікар КНП «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання» Василь Борис подякував усім, хто долучився до реалізації даних проектів, сприяв якісному виконанню ремонтних робіт та якнайшвидшому відкриттю відділень, адже тепер хворі можуть отримувати кваліфіковану медичну допомогу в сучасних комфортних умовах.

 

Чат-бот Гаряча лінія