Відтепер містобудівні умови та обмеження можна отримати онлайн на порталі Дія

1 Грудня 2021, 15:32

Це перший документ, який потрібно отримати для зведення багатоквартирних будинків та більшості промислових об’єктів. У документі є інформація про можливу поверховість та щільність забудови, відступи будинків від інших будівель та червоних ліній.

Як отримати послугу?

1?? Перейдіть на diia.gov.ua та авторизуйтеся.

2?? Натисніть на розділ «Земля, будівництво, нерухомість».

3?? Оберіть послугу «Заява на надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки» — https://bit.ly/3d1gIuH

4?? Заповніть заяву на порталі Дія.

5??Додайте скан топографо-геодезичного плану. Скан документа, що підтверджує право власності, користування земельною ділянкою, буде вам потрібен лише в разі, якщо право власності на землю не внесено до Реєстру нерухомості.

?Заява сформується автоматично. Після підписання її буде передано до органу містобудування та архітектури за місцезнаходженням земельної ділянки. Якщо в земельної ділянки кілька власників — усі вони отримають сповіщення про підписання заяви.

Єдина державна електронна система у сфері будівництва розроблена Міністерством розвитку громад і територій у співпраці з Міністерством цифрової трансформації за підтримки проєкту USAID Ukraine – USAID Україна/UK aid TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах.

Міністерство цифрової трансформації України

 

Чат-бот Гаряча лінія