Відвідали релоковане за державною програмою “релокація” з міста Харків підприємство – ТОВ “Спіко Груп”

9 Січня 2024, 8:34

Війна змусила не лише внутрішньо – переміщених осіб шукати прихисток, а й підприємства задля збереження своїх виробничих потужностей.

8 січня міський голова Микола Боровець, разом з заступницею міського голови Іриною Гудзь, начальницею відділу економічного планування та підприємницької діяльності Звягельської міської ради Аллою Володіною відвідали релоковане за державною програмою “релокація” з міста Харків підприємство – ТОВ “Спіко Груп”.

Дане підприємство спеціалізується на виробництві виробів з пластмас, виготовленні сантехніки, котре експортує свою продукцію до Республік Румунії та Молдови, й постачає її до західних областей України.

Виконавчий директор підприємства Артем Пустовалов зазначив, що їм подобається Звягельська громада, підприємство за рік облаштувалося й наразі перейшло на цілодобовий графік роботи. На підприємстві працює 20 осіб, переважно жінки. Сучасне, автоматизоване устаткування працює майже безвідходно.

Важливо, що бізнес Звягеля став надійним партнером для підприємства, що постраждало внаслідок бойових дій. Зокрема Сергієм Володимировичем Канюкою було надано площі складського приміщення для розміщення підприємства.
“Економіка має працювати і давати ресурси.

Звягель готовий стати надійним партнером бізнесів, надавати підтримку тим, хто найбільш потерпає від війни” –зазначив міський голова та подякував за довіру до громади з вірою до Перемоги 🇺🇦.

Відділ економічного планування та підприємницької діяльності

Чат-бот Гаряча лінія