У громаді відзначатимуться День Державного Прапора України та День Незалежності України

22 Серпня 2022, 15:25

Попри повномасштабну війну, як на державному так і на місцевому рівні у 2022 році відзначатимуться День Державного Прапора України та День Незалежності України. Цьогоріч ці національні дні мають для всіх українців особливе значення – триває війна і український народ самовіддано протистоїть нелюдам, вражає світ своєю незламністю та силою, у боротьбі гартується наша нація.

Розпорядженням міського голови від 19.08.2022 №213(о) «Про відзначення Дня Державного Прапора України та 31-ї річниці Незалежності України» затверджено план заходів.

23 серпня на площі Лесі Українки пройде урочиста церемонія підняття Державного Прапора України. Також синхронно піднімуть національний стяг в усіх старостинських округах Новоград-Волинської громади.

24 серпня у храмах громади пройдуть урочисті молебні за Україну. На території Фортеці пройдуть офіційні урочистості «Україна незалежна», де відбудеться спільна молебень настоятелів різних конфесій та релігійних громад за Україну, її Захисників та Захисниць та увесь український народ.

Пройде також низка інших патріотичних акцій та флешмобів, онлайн заходів, спрямованих на єднання українців. Більшість з них носитимуть благодійний характер.

Усі заходи пройдуть з урахуванням вимог воєнного стану. Під час офіційних заходів хвилиною мовчання вшановуватимуть всіх загиблих у війні проти російських окупантів.

Чат-бот Гаряча лінія