Відзначення Міжнародного дня захисту дітей в місті Новограді-Волинськом

2 Червня 2016, 1:27

Традиційно в перший день літа відзначається Міжнародний День захисту дітей – свято, яке уособлює щасливе дитинство, сповнене радості, тепла, веселих вогників в очах. День захисту дітей – це день привернення уваги до питань дитинства, день, коли усе суспільство і кожен окремий його громадянин повинні визнати свою власну відповідальність і визначити свій власний внесок у благополучну долю кожної дитини, а значить майбутнього України.

1 червня, відповідно до розпорядження міського голови від 24.05.2016 №132(0) «Про відзначення в місті Дня захисту дітей», у місті Новограді-Волинському проведено святкові заходи.

У міському парку культури та відпочинку зібралося майбутнє покоління міста Новоград-Волинського. Привітали найменших звягельчан зі святом заступник міського голови Лариса Шутова, начальник служби у справах дітей Людмила Місюра, начальник управління освіти і науки міської ради Ольга Ільяхова.

Маленькі і дорослі мешканці та гості міста переглянули святкову концертну програму, підготовлену силами шкільних дитячих колективів міста та наставників і вихованців Палацу дітей та молоді. Щирі посмішки малечі, яскраві погляди дорослих дітей, дружня підтримка один одного під час виступу на сцені – це все ще раз нагадало дорослим про необхідність збереження радості безтурботного дитинства. Цього дня всі учасники концерту поласували смачним морозивом, яке вони отримали від міської влади.

Діти мали можливість взяти участь в естафетах, конкурсах, вікторинах, іграх, переглянути виставки творчих робіт вихованців гуртків та майстрів народної творчості ЦНТТУМ, відвідати атракціони, взяти участь у майстер-класах. Малюки відгадували загадки, співали пісні, танцювали, змагалися у конкурсах та спортивних естафетах. А в якості подарунків переможці конкурсів та найактивніші отримали морозиво і квитки на безкоштовне відвідування атракціонів.

Дітвора змогла випробувати свої сили і в конкурсі малюнка на асфальті «Моя мрія про Україну» та в спортивних змаганнях «Веселі старти», які провели працівники міськрайонного Товариства Червоного Хреста. Переможці отримали книги і канцелярське приладдя.

1 червня службою у справах дітей міської ради на базі міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовано зустріч прийомних батьків та їхніх вихованців із представниками міської влади. Із привітальним словом до присутніх звернулась заступник міського голови Лариса Шутова, яка зазначила, що сьогодні держава робить все можливе для того, щоб захистити права дітей, а міська влада використовує всі можливі засоби, аби діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, відчували себе захищеними і щасливими. З нагоди свята, всі прийомні сім’ї отримали торти від депутата міської ради Олександра Махновецького .

Діти з Обласного спеціалізованого будинку дитини Житомирської обласної ради теж стали активними учасниками заходу, від міської влади всі отримали морозиво, печиво, а безкоштовні квитки на атракціони надали приватні підприємці Анатолій Кудрявцев та Василь Лук’янець.

Приватний підприємець Недді Юзбашян запросила 30 дітей з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, безкоштовно відвідати дитячий розважальний комплекс „Непосида“ в Молодіжному центрі. Позитивні емоції, радість, веселий дитячий сміх панували впродовж цілого дня в розважальному центрі.

Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклуванням, діти з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, а також діти-інваліди, діти, батьки яких загинули під час проведення АТО, діти із сімей внутрішньо переміщених осіб зі сходу України, і діти віком до 10 років, батьки яких є учасниками АТО, від міської влади безкоштовно отримали морозиво.

Літо в нашому місті починається з позитивних емоцій! І навіть хмарне небо та маленький дощик не зіпcували веселого настрою малечі у цей день.

Дякуємо всім, хто долучився до проведення святкових заходів з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Закликаємо усіх зігрівати діток теплом і любов’ю, ласкою і добрим словом, ніжністю і турботою, аби вони відчували свою важливість і необхідність у цьому світі. Зробімо все від нас залежне, використаймо будь-яку можливість, щоб допомогти кожній дитині. Давайте дарувати дітям дитинство – справжнє, яскраве, щасливе!

 

Світлана Шевчук,

завідувачка сектору опіки, піклування та усиновлення

служби у справах дітей міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія