Відзначив своє 25-річчя Ліцей №11 міста Новограда-Волинського

13 Травня 2019, 12:52

11 травня 2019 року у актовій залі Ліцею №11 відбулися святкові заходи з нагоди 25-річчя від дня заснування навчального закладу за участю заступника міського голови Оксани Гвозденко та начальника управління освіти і науки міської ради Тетяни Ващук.

Також на урочистості були запрошені педагогічний колектив ліцею, учні та їхні батьки, випускники різних років, ветерани педагогічної праці та інші гості.

Педагогічна та учнівська спільноти розпочали святкування від самого ранку. Центральний вхід та приміщення закладу були прикрашені святковими кульками, плакатами та вітаннями з 25-річним ювілеєм.

Педагогічний колектив, учнів, випускників і ветеранів ліцею з ювілеєм привітала заступник міського голови Оксана Гвозденко, яка у своїй промові зазначила: «Чверть століття відзначає один з найкращих закладів нашого міста. Для установи це зовсім мало, проте колегіум, а тепер Ліцей №11 є гордістю нашого міста, закладом де освітні послуги надаються на високому рівні. Велика вдячність за самовіддану працю, любов до дітей, педагогічного колективу першому директору закладу Камілії Седлецькій. Впевнена, що з новим директором Аліною Табаковою ваш творчий колектив буде і надалі на рівні вимог часу».

Крім того, Оксана Василівна передала вітання від міського голови Віктора Весельського та зазначила, що найкращим подарунком до ювілейної дати від міської ради став новий побудований дах закладу та виділені кошти на вікна, які були пошкоджені внаслідок протікання даху. Подякувала колективу за професіоналізм, мудрість, чуйність і відданість своїй справі, побажала успіхів і перемог, нових звершень і здобутків.

Разом із теплими словами вітань Оксана Василівна вручила привітальний лист та подяку міського голови з нагоди ювілею директору Ліцею Аліні Табаковій.

До привітань приєдналася начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук, яка побажала всім творчого натхнення і життєвих перемог, вручила подяку від управління директору Ліцею.

Також слова подяки прозвучали Камілії Домініківні Седлецькій, першому директору навчального закладу, яка працювала майже 25 років, від самого відкриття закладу. Ветеранам педагогічної ниви учні вручили квіти.

Директор Ліцею Аліна Табакова, вітаючи всіх з ювілеєм, подякувала та відзначила за високий рівень педагогічний колектив. Всій шкільній родині побажала великого натхнення, успіхів, а вчителям, аби вони своєю освітянською працею й надалі примножували славу рідного ліцею.

Протягом концертної програми гості свята згадували приємні моменти з життя навчального закладу: будівництво, перші випускники, численні досягнення та розбудова протягом 25 років.

Привітання перепліталися з чудовою концертною програмою, в якій брали участь найактивніші учні. Тут були і чудові співи і запальні танці. Концертні номери змінювали спогади вчителів та ветеранів освітянської ниви, колишніх випускників. А ще були незабутні враження, веселі жарти та море привітань.

У вечері на території навчального закладу відбулися виступ місцевого рок-гурту та файєр-шоу, в яких мали можливість взяти участь всі бажаючі.

 

Чат-бот Гаряча лінія