VII Всеукраїнський щорічний забіг “Шаную воїнів, біжу за Героїв України!”

8 Липня 2024, 13:38
Розпочалася реєстрація на VII Всеукраїнський щорічний забіг “Шаную воїнів, біжу за Героїв України!”, який відбудеться у суботу 31 серпня. Захід присвячений Дню памʼяті Захисників України. Забіг проводиться щорічно з 2018 року.

У Звягельській міській територіальній громаді акція проходитиме втретє. У цьому році забіг розпочнеться 31 серпня о 9:30 біля входу на Алею пам’яті (вул. Соборності, 4)
Для того, аби стати учасником Всеукраїнського забігу, потрібно зареєструватися за посиланням https://timer.newrun.com.ua/event/121. Кожному, хто зареєструється, присвоюється номер з ім’ям Героя, що віддав життя боронячи Україну (при реєстрації можна обрати ім’я героя).

Інструкція з реєстрації за посиланням: https://www.facebook.com/groups/Zabig2018KyivAtoOos/permalink/1932787047170139/?rdid=dAev3UN19lV6nFtE
До міської акції-пробігу можна долучитися і без реєстрації. Але для того, щоб обрати ім’я Героя, за якого учасник має бажання бігти, потрібно подзвонити за одним із запропонованих в афіші номером телефону.

Захід організовується для того, щоб ще раз підтримати родини загиблих героїв, продемонструвати, що ми розуміємо високу ціну нашої незалежності, нашого майбутнього, пам’ятаємо імена тих, хто віддав життя за Україну.

Слава Україні!
Героям Слава!

Чат-бот Гаряча лінія