Військовослужбовця ЗСУ Щавінського Віталія нагороджено орденом „За мужність ІІІ ступеня“
![Військовослужбовця ЗСУ Щавінського Віталія нагороджено орденом „За мужність ІІІ ступеня“](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1drn72uaq1fd2dq819uqi79r6s1jp.jpg)
Указом Президента України від 22 серпня 2016 року 339/2016 нагороджено орденом „За Мужність ||| ступеня“ військовослужбовця Збройних Сил України Щавінського Віталія, який є вихованцем Житомирської обласної федерації Кіокушин карате (тренер Гордієнко О.С.).
Щавінський Віталій – студент заочного відділення факультету фізичної підготовки та спорту ЖДУ ім. Франка (академ. відпустка). Є чемпіоном області та володарем кубку України з Кіокушин карате.
Житомирська обласна федерація
Кіокушин карате