Військовозобов’язані на практиці відпрацювали легенду із захоплення адміністративного приміщення

26 Вересня 2019, 16:19

В рамках навчань військовозобов’язаних, призначених до підрозділів територіальної оборони, 26 вересня 2019 року була відпрацьована легенда із захоплення адміністративного приміщення Будинку рад.

Відповідно до розпорядження начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних сил України щодо проведення навчальних зборів з резервістами та військовозобов’язаними, з 19 по 28 вересня проводяться навчальні збори для понад 250 військовозобов’язаних жителів міста та Баранівського, Новоград-Волинського, Пулинського районів, призначених до підрозділів територіальної оборони.

Для військовозобов’язаних, що наразі проходять навчання, була змодельована ситуація, коли диверсійно-розвідувальна група ворога мала намір захопити головну адміністративну будівлю Новограда-Волинського. Напад трьох озброєних чоловіків з використанням імітаційної зброї та піротехнічної техніки було успішно відбито військовослужбовцями місцевого підрозділу територіальної оборони. Завдяки злагодженим діям військові затримали нападників, яких тут же було передано співробітникам поліції.

Нагадаємо, що протягом десяти днів військовозобов’язані проходять всі етапи військової підготовки, покращують свої знання та навички з тактичної, спеціальної, вогневої, інженерної, військово-медичної підготовки.

 

Чат-бот Гаряча лінія