Віктор Весельський провів щотижневу оперативну та апаратну наради

22 Серпня 2017, 19:18

21 серпня 2017 року міський голова В.Л. Весельський провів щотижневу оперативну та апаратну наради, під час яких було розглянуто актуальні питання життєдіяльності міста. На початку Віктор Леонідович виконав приємну місію, привітавши секретаря міської ради О.А. Пономаренко з нагоди дня її народження, яке вона відзначала напередодні, та вручивши Почесну грамоту міської ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, успішне забезпечення діяльності депутатського корпусу міської ради VII-го скликання, активну участь у житті територіальної громади міста та з нагоди дня народження і 760-річчя від першої літописної згадки про місто Новоград-Волинський.

У ході нарад було розглянуто ряд важливих питань та визначено першочергові завдання. Кожен керівник структурного підрозділу міської ради доповів про стан виконання запланованих заходів за минулий тиждень та про планування подальшої роботи у галузях. 

Зокрема, секретар міської ради О.А. Пономаренко поділилася враженнями від відрядження до Республіки Польща, де на запрошення Президента міста Ломжа Маріуша Хшановскі з 14 по 16 серпня на чолі делегації від міста Новограда-Волинського брала участь у офіційних заходах, приурочених відзначенню Дня Польської Армії. Результатом зустрічі стало підписання угоди про продовження співпраці між Новоград-Волинською міською радою та муніципалітетом Ломжі. Олена Анатоліївна зазначила, що під час поїздки делегація отримала багато корисної та цікавої інформації, здобула новий досвід, який необхідно впроваджувати для розвитку громади.

Заступник міського голови О.В. Гвозденко акцентувала увагу присутніх на заходах, які відбудуться у місті 23 та 24 серпня. Так, з нагоди Дня Державного Прапора України 23 серпня о 09:00 год. на площі Лесі Українки пройдуть урочистості, об 11:00 год. біля меморіалу загиблим учасникам АТО (вул. Житомирська) відбудеться захід з нагоди увічнення пам′яті загиблих героїв-учасників АТО. Цього ж дня 18:00 год. розпочнеться велопробіг «Україна. Народжені вільними», який стартуватиме від Молодіжного центру.

З нагоди Дня Незалежності України та 760-річчя від першої літописної згадки про місто Новоград-Волинський, 24 серпня об 11:00 год. вздовж вулиці Тараса Шевченка до площі Лесі Українки та на Фортеці розпочнеться презентації закладів громадського харчування та суб′єктів господарської діяльності, промислових підприємств, галузей життєзабезпечення міста, виїзна торгівля та розважальні атракціони, тощо. О 13:00 год. відбудеться відкриття інформаційної дошки Олені Пчілці, яку розміщено на дитячій центральній бібліотеці. З 16:00 до 18::00 год. біля Молодіжного центру пройде відкритий Кубок міста Новограда-Волинського зі стронгмену «Звягельські богатирі». На завершення, о 18:00 год. на центральній сцені Площі Лесі Українки відбудеться урочисте вітання міського голови Віктора Весельського та святковий концерт «З днем народження, Держава, зі святом, рідний Новоград!» − за участю заслуженого артиста України Володимира Коваленка, найкращих аматорських колективів та аматорів художнього мистецтва міста. Також цього дня у місті пройде ряд інших цікавих заходів.

Заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради І.К. Ящук наголосила головним розпорядникам бюджетних коштів на освоєнні коштів.

За результатами нарад міський голова дав ряд протокольних доручень.

 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія