Віктор Весельський провів щотижневу оперативну та розширену апаратну наради

5 Вересня 2017, 8:26

4 вересня 2017 року міський голова В.Л. Весельський провів щотижневу оперативну нараду та розширену апаратну нараду з керівниками і працівниками самостійних виконавчих органів міської ради, а також начальником управління Державної казначейської служби України в Житомирській області. У ході нарад було розглянуто ряд важливих питань та визначено першочергові завдання щодо роботи галузей з життєзабезпечення міста.

Зокрема, на початку обговорення очільник міста зазначив, що 31 серпня разом із секретарем міської ради Оленою Пономаренко, директором департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Лілією Хрущ, начальником управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександром Богданчуком пребував у відрядженні у місті Києві.

Про підсумки робочої поїздки до Міністерства соціальної політики України розповіла директор ДПСЗН міської ради, зазначивши, що основне питання, яке було розглянуто під час зустрічі з Міністром соціальної політики України Андрієм Ревою стосувалося питання будівництва прозорого соціального офісу в місті Новограді-Волинському. У результаті було вирішено збільшити фінансування проекту з державного бюджету ще на 9 млн. грн.

Також було відвідано прозорий офіс для надання соціальних послуг у Святошинському районі, який було відкрито у червні 2017 року. Як наголосила Лілія Василівна, центр облаштовано необхідним обладнанням та перевагою надання послуг у такому форматі є те, що в одному приміщенні можна отримати базовий пакет послуг соціального характеру за різними напрямами.

Для ознайомлення з підсумками робочої поїздки до Кабінету Міністрів України та Міністерства екології та природних ресурсів України слово було надано начальнику УЖКГ,Е та КВ міської ради, який доповів про напрацювання у плані будівництва підпірної гідротехнічної споруди з проведенням проти повеневих заходів, поліпшенням гідрологічного режиму та санітарного стану р.Случ. Також Олександр Володимирович проінформував про зустріч з директором департаменту гуманітарної та соціальної політики Віталієм Коблошем щодо погашення заборгованості Виробничим управлінням водопровідно-каналізаційного господарства.

Начальник організаційного відділу міської ради Ніна Марчук наголосила, що з 7 вересня свою роботу розпочинає шістнадцята сесія міської ради сьомого скликання. Так, 7 та 18 вересня о 13:15 годині в конференц-залі міської ради відбудуться засідання першої та другої погоджувальних рад. Засідання постійних комісій міської ради будуть проведені 11, 12, 13, 14 вересня в приміщеннях міської ради.

Начальник загального відділу міської ради Леся Мартинюк зазначила, що триває підготовка до 44-го засідання виконавчого комітету міської ради та наголосила на своєчасному виконанні і розгляді доручень міського голови.

Т.в.о. начальника відділу з питань охорони здоров’я міської ради Уляна Мартищук повідомила про недостатність коштів на медикаменти для забезпечення пільгових категорій грромадян.

Т.в.о. начальника фінансового управління міської ради Наталія Кузнєцова проінформувала про виконання бюджету міста за січень – серпень 2017 року. Так, за даними управління Державної казначейської служби до міського бюджету за січень-серпень 2017 року надійшло коштів у сумі 393 864,0 тис. грн або 98,8%, до плану міської ради. До загального фонду міського бюджету надійшло 377 382,0 тис. грн або 98,6% до плану міської ради. Власних доходів отримано у сумі 134 390,7 тис. грн або 100,1%, що більше плану міської ради на 179,8 тис. грн.

Найбільшими бюджетоутворюючими джерелами надходжень міського бюджету у січні-серпні 2017 року є: податок на доходи фізичних осіб, надходження якого становлять 89 363,3 тис. грн у структурі власних доходів загального фонду або 66,5%; єдиний податок становить 18 222,9 тис. грн або 13,5% у структурі власних доходів; плата за землю – 11 395,3 тис. грн або 8,5%.

У зв’язку із зменшенням грошового забезпечення військовослужбовцям за 8 місяців поточного року не забезпечено виконання по податку на доходи фізичних осіб в сумі 764,7 тис. грн. В порівнянні з відповідним періодом минулого року фактичні надходження від грошового забезпечення військовослужбовців та осіб рядового та начальницького складу зменшились на 5 923,1 тис. грн.

Протягом січня-серпня 2017 року до бюджету надійшло всіх видів субвенцій у сумі 241 974,7 тис. грн. В порівнянні з відповідним періодом 2016 року обсяг отриманих субвенцій збільшився на 81 086,9 тис. грн або в 1,5 рази. До спеціального фонду міського бюджету надійшло 16 482,0 тис. грн або 103,5% до плану міської ради. Найбільшим за обсягом джерелом надходжень спеціального фонду є власні надходження бюджетних установ, яких отримано у сумі 8 117,6 тис. грн. До бюджету розвитку за 8 місяців 2017 року надійшло 8 298,4 тис. грн або 106,9 % до плану міської ради.

По всім розглянутим питанням були надані відповідні доручення для контролю та вказівки до виконання.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія