Віктор Весельський зустрівся з випускниками-медалістами 2017 року

29 Червня 2017, 22:45

27 червня у великій залі Будинку рад відбулась зустріч міського голови В.Л. Весельського з гордістю та майбутнім нашого міста – медалістами загальноосвітніх навчальних закладів. Цього року в місті із золотими медалями закінчили школу 12 випускників і 10 випускників отримали срібні медалі.

Під час звернення до молодого покоління очільник міста, зокрема, зазначив: «Міська влада пишається як вчителями, так і достойними учнями. Саме тому рішенням міської ради від 21 липня 2016р. №115 «Про затвердження Програми розвитку міста Новограда-Волинського на 2016-2020 роки» передбачено виплату стипендії міського голови з місячним фондом 3 тис. грн. кращим учням загальноосвітніх та позашкільних закладів. З метою ефективної підготовки до участі в обласних та Всеукраїнських олімпіадах з базових навчальних предметів з листопада 2016 року відновила роботу школа «Обдарована дитина» для учнів-призерів міського етапу олімпіад. Як результат – 59 перемог в обласних олімпіадах, напротивагу 47 минулорічним.

Освітня галузь міста є серед пріоритетних галузей, тому я, як міський голова, сприяю її постійному розвитку. Так, тільки на оновлення матеріально-технічної бази навчальних закладів у 2016 році було спрямовано близько 8 млн. грн. коштів міського бюджету, а в 2017 році – 5 млн. 592 тис. грн. Також я підтримую всі ініціативи заступника міського голови Гвозденко Оксани Василівни та начальника управління освіти і науки міської ради Ващук Тетяни Володимирівни щодо впровадження різноманітних інноваційних проектів. Зокрема, минулого тижня відбулася зустріч нашої делегації на чолі із заступником міського голови Гвозденко Оксаною Василівною з заступником Міністра освіти і науки Хобзеєм Павлом Кузьмовичем щодо участі в пілотному проекті із впровадження нових Державних стандартів у початковій школі».

А також Віктор Леонідович додав: «Дорогі медалісти! Життя людині дається один раз. І жоден подих, жодне слово, жодну посмішку не змінити і не повторити, не пережити вдруге. Перегортається сторінка дитячих літ, перед вами чистий аркуш. Заповніть його без помилок, так, як учили вас ваші наставники. Кожен із вас має свою найзаповітнішу мрію. Цінуйте її, боріться за неї і нехай поруч з вами крокують віра в майбутнє, надія на позитивне і любов до прекрасного. Шануйте вчителів, які дали вам знання і прагнули виховати вас чесними і добрими людьми. Любіть свій край, чесно і високо несіть горде наймення людини. Не забувайте, що ви навчаєтеся для того, щоб розум і серце, свої знання віддати людям. Не заплямуйте доброго імені своїх батьків і честі рідного міста. Хай чистим полотном стеляться ваші життєві шляхи. Пам’ятайте, що справжні скарби – скарби вашої душі: доброта, щирість, совість. Хай ще потужніше б’ють джерела вашого таланту і натхнення. Незламного вам оптимізму та творчих сил для плідної праці в ім’я розвитку нашого міста, нашої держави. В добрий час вам!»

Крім того, із напутніми словами до обдарованих дітей, що стоять на порозі дорослого життя, звернулися секретар міської ради О.А. Пономаренко, заступник міського голови О.В. Гвозденко та начальник управління освіти і науки міської ради Т.В. Ващук, які підкреслили, що усі випускники-медалісти є гордістю Новограда-Волинського, бо прославляють свої школи і рідне місто. А також побажали юній еліті здійснення мрій, успішного вступу до вузів, завжди упевнено йти до поставленої мети, плекати любов до рідного міста і свято берегти пам’ять про своє коріння.

Найкращим випускникам загальноосвітніх навчальних закладів міста було вручено золоті та срібні медалі, а також вітальні листи.

Інтелектуальна молодь підготувала для присутніх цікаві художні номери. Так, медалісти СШ №4 виконали пісню про Новоград, в якій йдеться про славну історію міста, його мальовничі краєвиди, унікальні пам’ятки історії, культури та архітектури, квітучі вулиці, скелясті береги річки Случ, залишки старого Городища та середньовічної фортеці.

Медалісти ЗОШ №2 провели інтерактив із залом, в результаті чого впродовж буквально декількох хвилин підготували есе про місто, яке поширили епітетами про Новоград-Волинський, які лунали від присутніх.

Надзвичайно мелодійно прозвучала пісня «За лісами, горами» у виконанні випускниці ЗОШ №5 Марії Писаренко. З відеозверненням до прийдешніх поколінь звернулися медалісти колегіуму, а креативна молодь НВК «Гімназія ім. Лесі Українки – школи І ступеня» підготувала «Послання до випускників майбутнього» у капсулі, яку було передано у гімназію для розміщення на Алеї талантів.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія