ВІЛЬНА ПЛОЩА!

15 Березня 2024, 13:46

ВІЛЬНА ПЛОЩА!
Зараз значна частина підприємців шукають нові торгові площі, планують переїзди. А також до міста прибуває бізнес на релокацію. Тим самим важливим є отримання інформації про наявність вільних площ на території Звягельської громади.
З метою підтримки місцевих підприємців та з метою залучення бізнесу на релокацію, ми формуємо інформаційну площадку про доступні площі комерційного та промислового призначення, земельні ділянки, що пропонуються бізнесу, готовому до переміщення на територію Звягельської громади.
На офіційному веб-сайті міської ради ми створили рубрику – Доступні площі промислового та комерційного призначення https://info.nvrada.gov.ua/ekonomika/ekonomika/dostupni-ploshhi-promyslovogo-ta-komerczijnogo-pryznachennya/?fbclid=IwAR0ANP9-kxcqzYz5inrGXnKZK31WNvMOERgHTYiTJIzmg8ATw_QrgN6c-o0
Відтак, якщо у вас є вільні виробничі площі, склади, приміщення надсилайте інформацію про них за формою https://forms.gle/p3e8FzSXwjVWGWjc7
Ми розмістимо її на офіційній площадці в подальшому створивши інвест – платформу, де можна буде дізнатися про наявність площ та виробничих приміщень у Звягелі.

Чат-бот Гаряча лінія