Вітання з нагоди 30-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України

24 Серпня 2021, 9:33

Шановні жителі Новоград-Волинської міської територіальної громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди важливих державних свят – 30-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора.

24 серпня 1991 року назавжди увійшов в історію як день, коли здійснилися споконвічні прагнення українців жити у своїй державі, за яку боролися і віддали життя не одне покоління. В цей день відбулося проголошення Акту про незалежність України, і над будинком Верховної Ради піднявся синьо-жовтий прапор. Саме завдяки нездоланному духу, згуртованості нашого народу, патріотизму ми отримали можливість бути вільними та самостійними.

30 років Незалежності України – це час становлення нашої держави, час випробувань та історичних викликів, час усвідомлення себе нацією. Творення держави – її минулого, сьогодення і майбутнього – наш спільний обов’язок, справа усього українського народу.  Кожен  з нас несе велику відповідальність перед майбутніми поколіннями за збереження  цього надбання. 

І сьогодні незалежна держава Україна переживає непрості часи. Перед нашим народом знову постали складні виклики. Восьмий рік поспіль вірні сини й доньки Вітчизни, в тому числі і славетних військових з’єднань Новоград-Волинського гарнізону, захищають її територіальну цілісність та незалежність на Східних кордонах. Тисячі українців віддають своє здоров’я та життя за єдину Батьківщину, за наш з вами спокій і мирне небо.

Наш синьо-жовтий стяг – прапор кольорів мирного неба і золотого поля – об’єднав під своїми полотнищами весь наш волелюбний народ, захисників рідної землі, патріотів. Важливо усвідомлювати, що успіх України залежить від кожного із нас, він зростатиме з нашими щоденними справами, єдністю і взаємною підтримкою, адже ми і є творцями своєї держави. Нехай наша спільна праця на благо рідної Новоград-Волинської міської територіальної громади та українського народу завжди буде плідною та натхненною і дарує успіх та процвітання.

Поважаймо Державний Прапор України, захищаймо його як потужний оберіг України та духовний скарб нації!

Нехай Бог охороняє нашу Україну, громаду, кожну родину і дарує свій захист та благословення.

Бажаємо всім миру, здоров’я, достатку, щедрої долі, сили та наснаги.

Будьмо єдині у спільній справі для зміцнення та розквіту могутньої Української держави!

Слава Українському народові!

Слава Незалежній Україні!

 

З повагою

міський голова Микола Боровець,

секретар міської ради Оксана Гвозденко,

депутати Новоград-Волинської міської ради восьмого скликання

 

Чат-бот Гаряча лінія