Вітаємо Гімназію №6 з перемогою у районному етапі змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» зі спортивного орієнтування

2 Травня 2024, 13:32

#плічопліч: У Звягельському районі відбулись змагання «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» зі спортивного орієнтування

Сьогодні, 1 травня, начальник Звягельської районної військової адміністрації Іван Туровський відкрив змагання зі спортивного орієнтування.

Спортивне орієнтування – це вид спорту, який вимагає від учасників швидко та точно переміщуватися від одного контрольного пункту до іншого на території, часто невідомій, використовуючи карти та компаси. Основна мета полягає в тому, щоб знайти всі контрольні пункти в найшвидший час, використовуючи навички навігації та фізичну витривалість.
Участь у змаганнях взяли команди з семи навчальних закладів Звягельського району:
Першотравенський ліцей Баранівської міської ради;
Гімназія №6 Звягельської міської ради;
Рихальський ліцей Чижівської сільської ради;
Гірківська гімназія Ярунської сільської ради.
Також на змаганнях був присутній амбасадор змагань – майор Юрій Краснобокий, дякуємо йому за участь.
Ці змагання стали справжнім тестом для навичок учасників у сфері спортивного орієнтування та показали вміння команд спільно долати складні маршрути. Нехай переможець визначиться не лише з точністю маршруту, а й з дружністю та спортивним духом!
Іван Туровський побажав учасникам змагань успіхів та підкреслив важливість спортивного орієнтування для розвитку фізичної підготовки та патріотичного виховання молоді.
“Спортивне орієнтування – це захоплюючий вид спорту, який сприяє розвитку навичок навігації, стратегічного мислення та фізичної витривалості. І я безмежно радий що діти нашого району здобули ці навички та матимуть змогу позмагатись на обласному рівні”, – говорив Іван Туровський.
Переможці змагань: 1 місце – Гімназія №6 м. Звягель;
2 місце Першотравенський ліцей;
3 місце – Гірківська гімназія.
Вітаємо переможців та бажаємо успіхів у наступному етапі.
Чат-бот Гаряча лінія