Вітаємо Максима Кіріленка – переможця Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії!

4 Квітня 2016, 22:08

Робота з обдарованою учнівською молоддю є пріоритетною на сьогодні, а бажання здобувати знання та саморозвиватися для кожного з учасників олімпіади – важлива необхідність.

В останні дні березня – початку квітня  2016 року на базі державного навчального закладу «Сумський хіміко-технологічний центр професійно-технічної освіти» урочисто проходив ІV етап ХLІІІ Всеукраїнської олімпіади з географії. Його учасником, разом з чотирма школярами Житомирської області,був і учень 11-А класу Новоград-Волинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №4 Максим Кіріленко.

Упродовж п’яти днів 25 учнівських команд з усієї України змагалися за звання найсильніших географів. Програма передбачала, окрім виконання теоретичних та практичних завдань, екскурсії містом, музеями та вищими навчальними закладами Сум, презентацію Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, зустріч учасників олімпіади з вихованцями Сумського палацу дітей та юнацтва.

Найприємнішою звісткою для колективу нашої школи та освітян міста став результат Максима Кіріленка в республіканських інтелектуальних змаганнях. Майбутній випускник отримав Диплом 3 ступеня Міністерства освіти і науки України як переможець Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії та символічний подарунок – настінну карту світу.

Варто наголосити, що значна заслуга в перемогах Максима в чотирьох етапах предметних олімпіад з географії належить його вчителю Людмилі Володимирівні Макарчук.

Педагогічний та учнівський колективи СШ №4 вітають Максима із залуженою перемогою серед школярів – знавців географії України. Бажаємо йому й у майбутньому творчої наснаги, наполегливості, гідних успіхів під час випробувань на ЗНО та вступу до бажаного вищого навчального закладу!

 

Прес-центр СШ №4

 

Чат-бот Гаряча лінія