Вітаємо мешканців Болгарського містечка із 30-ю річницею заселення в будинки

10 Квітня 2024, 7:15

Шановні мешканці Болгарського містечка! Від щирого серця вітаємо вас із 30-ю річницею заселення в будинки!

Сьогодні особливе свято для кожного, хто живе на «Болгарах».

Даний проект реалізовувався 2 роки спільно з іноземними партнерами. Будівельні роботи здійснювали: фірма «Хохтіф», трест «Головболгарбуд» та «Укрінбуд». Побудовані багатоповерхівки відповідали  новітнім технологіям того часу.

Офіційно заселення мешканців в квартири мікрорайону розпочалося в першій половині квітня 1994 року.

Пройшло чимало часу, а мікрорайон «Болгарбуд» залишається одним з кращих, постійно розвивається та удосконалюється. Рушійною силою «Болгарбуду» є невтомна праця та творча енергія його мешканців. В останні роки,  за час функціонування ОСББ «БОЛГАРИ», правлінням було зроблено чимало покращень як у самих будинках, так і в благоустрої прибудинкової території.

Щира подяка усім, кому небайдужа доля мікрорайону, хто вклав частинку своєї душі й праці в те, щоб мешканці та гості  могли почуватися комфортно і затишно!

Всім зичимо щастя, натхнення,  міцного здоров’я, радощів, кохання, достатку та благополуччя під мирним небом на вільній українській землі. Нехай мікрорайон процвітає!!!

Знаходьте взаємопорозуміння, спілкуйтеся, частіше допомагайте один одному!

Окремо дякуємо голові правління ОСББ – Сергію СЕМЕНОВУ та групі небайдужих співвласників, які створили об’єднання співвласників багатоквартирних будинків «БОЛГАРИ» і взяли відповідальність за умови комфортного проживання та відпочинку жителів у житловому фонді «Болгарбуду»!

Бажаємо кожному відчути свою відповідальність за добробут всього Мікрорайону «Болгарбуд» і бути добропорядними сусідами!

З повагою міський голова Микола Боровець, секретар міської ради Оксана Гвозденко, депутати міської ради, виконавчий комітет міської ради та управління житлово-комунального господарства та екології

Фото: віртуальний музей міста Звягель https://zwiahel.info/imagegallery/view/albums/Bolgarbud1992-93/1

Чат-бот Гаряча лінія