Вітаємо переможців онлайн-конкурсу «Мій домашній стадіон у Новограді»

19 Травня 2020, 14:45

Управлінням у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради та міським Центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» на сторінках Facebook та Instagram було оголошено онлайн-конкурс «Мій домашній стадіон у Новограді».

За умовами конкурсу, який тривав з 28 квітня до 18 травня, усі бажаючі публікували відео зі спортивними куточками вдома під хештегом #мійдомашнійстадіонуновограді.

19 травня заступник міського голови Оксана Гвозденко, т.в.о начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Анастасія Нєпша та т.в.о директора міського Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Анатолій Тимофєєв привітали та нагородили цінними подарунками переможців, яких було визначено серед 36 учасників за допомогою програми Random.org (https://www.facebook.com/watch/live/?v=1200564696954055&ref=watch_permalink):

1-місце – № 2 Аріна Демянчук (подарунок – велосипед);
2-місце – №9 Анна Мамчик (подарунок – набір гантелей);
3-місце – №28 Тетяна Шевчук та її син Влад ( подарунок – м’яч волейбольний).

Оксана Василівна подякувала організаторам за проведення, а спортивно-активним учасникам за участь в онлайн-конкурсі та побажала їм злагоди, добробуту, достатку та сімейного затишку.

Управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради міський Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» висловлює подяку інформаційним партнерам конкурсу: сайтам Afisha_NV, Cikavyi_NV.

Тим часом, стартують нові онлайн-конкурси, тож слідкуйте за офіційними інтернет-ресурсами Новоград-Волинської міської ради.

Олена Обух, т.в.о. начальника відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія