Візит до захисників на Схід України: деталі

13 Квітня 2023, 16:58

13 квітня вночі до міста повернулась делегація представників влади з Бахмутського напрямку. Керівництво міської громади, району та депутати їздили до наших воїнів-захисників, щоб передати паски, харчі, генератори, сонячні панелі та інші важливі речі.

11 квітня міський голова Микола Боровець, його заступник Віталій Якубов, голова райради Артур Загривий, заступник начальника РВА Олег Зубовський і депутати міської та районної рад традиційно відвідали військовослужбовців на Бахмутському напрямку.

Детальніше про поїздку нам розповів Микола Боровець: “У мене це вже четверта поїздка на цей напрямок. Кожні три-чотири місяці ми намагаємось відвідувати наших військових і завозити їм гостинці. Цього разу поїхали, щоб привітати їх із Великоднем. Привезли вітання від нашої громади, передали паски, що збирали у громаді, різні подарунки від дітей. Дякую підприємцям, які до цього долучилися. Передусім вдячний керівнику хлібозаводу Сергію Портянку і його працівникам за паски та мед, підприємцям Руслану Повальчуку – за рибу і ковбаси, Олександру Ющенку – за м’ясо-молочну продукцію, а також усім, хто збирав, пік, приносив гостинці та малював малюнки для військових”.

Посадовці відвідали військові підрозділи у місцях дислокації, де передали, окрім харчових продуктів, генератори та сонячні панелі з ліхтарями – саме на це був запит від воїнів. Генератори та сонячні панелі були у громади як благодійна допомога від партнерів.

Голова районної ради Артур Загривий на своїй сторінці у Facebook написав: “Збір організувала міська територіальна громада. До збору продуктів долучилась Свято-Михайлівська православна церква України м. Звягель на чолі з благочинним Геннадієм Пограничним, Собор Святого Іоана Богослова с. Косенів та директор підприємства ПСП “Граніт” Валентина Титяневич.

Не залишились осторонь Брониківська та Піщівська громади, які порадували наших Героїв своїми смачними подарунками. Передали сотні пасхальних випічок, солодощів та продуктів. А маленькі жителі територіальних громад підготували свої малюнки, щоб рідний промінчик зігрівав душу нашим Захисникам у тяжких умовах війни”.

Нагадаємо, що у громаді тривала благодійна акція “Великдень РАЗОМ!”. Її організовують вже другий рік поспіль. “До Свята Воскресіння Христового за григоріанським календарем, яке відзначалося 9 квітня, духовенство та віряни Парафії Воздвиження Хреста (настоятель Ян Сафінський) і Парафії Христа Царя Всесвіту (настоятель Віталій Луковський) зібрали паски та великодні смаколики для українських воїнів.

Також до збору подарунків долучилися жителі Великомолодьківського, Дідовицького, Майстрівського, Наталівського та Пилиповицького старостинських округів Звягельської громади.

Не залишилися осторонь й місцеві підприємці. Зокрема, рибну продукцію надав ФОП Руслан Повальчук, м’ясну продукцію – місцева торговельна мережа “Стовпинські ковбаси”, “Брусилівські ковбаси” та “Подільський фермер”, а також підприємці ринку “Привоз” та КП “Міський ринок”.

35 кг меду із домашньої пасіки надав Сергій Портянко”, – повідомляли на Fаcebook-сторінці міської ради.

Окрім подарунків, бійцям вручили нагороду нашої громади “Звягельська доблесть”. Нагадаємо, що це нова нагорода, яку започаткували зовсім недавно, щоб відзначати людей, які боронять нашу країну.

Також заїхали й до поранених бійців у шпиталь.

“Хоча військових годують дуже добре і їм всього вистачає, однак їм надзвичайно важливо відчувати підтримку від земляків у цей час”, – говорить Боровець.

Дуже вразили міського голову населені пункти, в яких відбувалися бої: “Коли ми їхали містами та селами, де точилися бої – було надзвичайно моторошно. Ми не побачили жодного вцілілого будинку. Надзвичайно гнітючі емоції. Хоче сказати, що, дякувати Богу, ми практично не відчуваємо, що йде війна. Нам всі потрібно цінувати те, що ми маємо, і дякувати ЗСУ”.

Інна Попова, головна редакторка novograd.city

Чат-бот Гаряча лінія