Візит міського голови на об’єкти житлово-комунального господарства

21 Червня 2024, 10:50

20 червня відбувся виїзд міського голови Миколи Боровця разом із заступником міського голови Дмитром Гудзем, начальником управління житлово-комунального господарства та екології Олегом Годуном, а також з керівниками комунальних підприємств на ряд об’єктів з метою оцінки та аналізу роботи галузі.

Першочергово завітали на річку Случ, де ознайомилися з процесом очищення річки та результатом виконаної роботи багатофункціональної установки класу амфібія Truxor T-40, яка була придбана за кошти місцевого бюджету. Олег Вікторович відзначив, що робота амфібії показує чіткий результат, який надихає ще більше працювати, удосконалюватись, вчитись та розробляти відповідні проєкти. Разом із тим керівники комунальних підприємств враховують деякі неточності та недоліки, для усунення яких напрацьовують нові вміння.

 

Далі ознайомились з роботою очисних споруд каналізації водоканалу.  Було ще раз оцінено роботу сонячної станції, потужністю 150 кВт. Нагадуємо, що в минулому році було реалізовано проєкт по встановленню сонячної електростанції, на який було виділено 5,051 млн гривень з місцевого бюджету.  За півроку експлуатації дана станція згенерувала електроенергії приблизно на 700 тисяч гривень.

 

Оцінили роботу нових енергоефективних повітродуйних агрегатів з системою автоматизації та диспетчеризації системи на очисних спорудах каналізацій підприємства. Реалізація цього проєкту дозволила  зменшити споживання електроенергії та підвищити надійність та ефективність роботи очисних споруд

Микола Боровець також зауважив, що при виникненні непередбачуваних обставин стара повітродуйна система буде використовуватись як резервна.

На об’єкті очисних споруд директор КП “Звягельводоканал” Олександр Тимофіїв показав другий блок очищення каналізаційних стоків, в якому зупинили 1-шу секцію з метою проведення капітального ремонту у частині заміни аераційної системи на нову так як попередня працює вже 12 років та давно потребує заміни. Наразі триває етап промивання, після чого комунальне підприємство самостійно замінить саму систему.

 

Останнім об’єктом у візиті на житлово-комунальне господарство був полігон твердих побутових відходів, де було проведено обстеження його стану. При в’їзді до полігону встановлено шлагбаум, обладнано контрольно-пропускний пункт (КПП) з інформацією (про назву полігону, режим роботи, підпорядкованість, тарифи на приймання відходів тощо).

Також на полігоні встановлено відеокамери, завдяки котрим можна вести онлайн спостереження. Приймальник на КПП контролює прибуття авто-транспорту з відходами, здійснює його зважування, реєстрацію та оформлює приймання сміття.

Спільними зусиллями створюємо комфорт для жителів громади!

Чат-бот Гаряча лінія