Візит німецької благодійниці до Новограда-Волинського

27 Квітня 2016, 2:55

На базі Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулася зустріч директора закладу Наталії Борис з головою німецької асоціації „Kinderhilfe Ukraine – Rhein-Neckar für Novograd-Volynskij“ (Допомога дітям України, для Новограда-Волинського) фрау Валентиною Собецькою, яка спеціально завітала до нашого міста з черговими пропозиціями щодо організації заходів на підтримку дітей, сімей з дітьми м. Новограда-Волинського. Лише протягом 2015 р. на проведення благодійних заходів та надання благодійної допомоги головою німецької асоціації „Kinderhilfe Ukraine – Rhein-Neckar für Novograd-Volynskij“ було витрачено коштів на суму понад 35 тис. євро, які вона назбирала в Німеччині під час проведення благодійних акцій.

Валентина Собецька розповіла про свої плани щодо організації в серпні поїздки групи дітей з сімей учасників АТО до Федеративної Республіки Німеччина, втілення в місті соціального проекту на підтримку жінок з дітьми, поділилася досвідом організації в Німеччині інтернаціональних зустрічей молодих жінок, організації їх дозвілля.

Валентина народилася і виросла в м. Новограді-Волинському, проте багато років проживає в Німеччині, що не заважає їй любити Україну, місто свого дитинства і благодійно допомагати дітям та їх сім’ям.

В зв’язку з тим, що Валентина Собецька з поважної причини не змогла бути присутньою на урочистому підведенні підсумків та вшануванні переможців відкритого рейтингу популярності „Гордість міста 2015“, де вона стала переможцем в номінації «Янголи добра», директор міського центру соціальних служб Борис Наталія вручила нагороду та подякувала за плідну співпрацю.

Нехай кожному, хто безкорисливо робить добрі справи, вони повертаються людською вдячністю від дітей та їх батьків.
 

Людмила Харченко,
головний спеціаліст Новоград-Волинського
міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

Чат-бот Гаряча лінія