Візит представників Програми розвитку ООН та Проекту НОUSES

28 Лютого 2020, 14:54

Перший заступник міського голови Сергій Колотов 28 лютого 2020 року в конференц-залі Будинку рад привітав у Новограді-Волинському представників Програми розвитку ООН та Проекту НОUSES, які прибули з робочим візитом. Серед гостей Ренді Франк, керівник відділу глобальних інженерних технологій в галузі промислових клеїв та стрічок і Марк Ходгінс, світовий бізнес лідер на будівельних ринках, 3M CENTER з Сент-Пола, штат Міннесота, США. Також у зустрічі взяли участь Ремі Кент (відділ глобального бізнесу), Реджі Пулумбаріт (генеральний менеджер) та Оксана Краплич (регіональний координатор в Житомирській області) з  Програми розвитку ООН.

Підтримка міжнародних партнерів є дуже важливою на шляху до покращення енергоефективності та енергозбереження. Налагодження співпраці для подальшої комунікації є одним з напрямків роботи відділу підтримки муніципальних ініціатив і інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та планування міської ради.

Про вже реалізовані проекти енергозбереження присутнім розповів перший заступник міського голови Сергій Колотов, який курує дану ділянку роботи. Сергій Юрійович поінформував, що за допомогою ПРООН вже завершено комплексну термомодернізацію двох багатоквартирних житлових будинків (ОСББ «ЖБК-1» та ОСББ «Чайка»).

Представники делегації мали можливість особисто ознайомитись із проектами Місцевого розвитку орієнтованого на громаду, профінансованого ЄС та впровадженого ПРООН в Україні (за схемою: 70 % фінансування ЄС/ПРООН, 25 % – Новоград-Волинська міська рада, 5 % – мешканці будинків), відвідавши вищезазначені об’єкти.  

Оскільки ПРООН активно просуває концепцію Smart City та підтримує місцеву владу в застосуванні інноваційних практик та технологій, делегація відвідала міськрай ТМО для ознайомлення з напрацюваннями у застосуванні ІТ та мобільних технологій задля розробки механізмів соціальної відповідальності, підтримки інноваційних способів забезпечення та моніторингу надання публічних послуг населенню.

Представники ПРООН за результатами візиту засвідчили свою підтримку реалізації у Новограді-Волинському вибраних ініціатив щодо сталого розвитку, а також відмітили, що місто має багато корисного досвіду та практичних втілень проектів у сфері покращення енергоефективності та енергозбереження. На згадку про Новоград-Волинський представники делегації отримали сувенірну продукцію.

 

Олена Обух, головний спеціаліст відділу інформації

та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія