Володимир Вітренко та Тетяна Старкіна презентували музичні твори на слова відомих українських авторів

29 Липня 18:02

З нагоди «Лесиних джерел-2022» відбулась презентація музичних творів на слова нашої славетної землячки Лесі Українки, члена Національної спілки письменників України Анатолія Клюска та інших українських авторів.

Виконавці – член спілки театральних діячів України, провідний актор Криворізького міського театру драми та музичної комедії ім. Т. Г. Шевченка Володимир Вітренко, акомпаніатор – викладач Криворізького державного педагогічного університету, солістка оркестру Криворізького міського театру драми та музичної комедії ім. Т. Г. Шевченка Тетяна Старкіна.

Володимир Вітренко та Тетяна Старкіна – відомий криворізький музичний дует, який поклав на музику вірші українських поетів ХІХ-ХХ ст. та видав декілька збірок своїх творів. Це романси для голосу у супроводі фортепіано у власній музичній обробці.

Під час творчої зустрічі присутні могли насолодитися неймовірним виконанням музичних творів на слова Лесі Українки, Павла Тичини, Василя Стуса, Максима Рильського, Дмитра Загула та інших українських авторів. Також звучали рядки з віршів нашого земляка, члена Національної спілки письменників України Анатолія Клюска, які декламував сам автор.

Завітали на презентацію заступник міського голови Наталія Борис та начальник управління культури і туризму міської ради Олександр Широкопояс, які подякували виконавцям за популяризацію українського музичного контенту та культури, а також вручили Подяки від організаційного комітету Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела».

Тримаємо культурний фронт разом!

Чат-бот Гаряча лінія