Восени у Великобританії буде проводитися тиждень України

29 Липня 2016, 1:53

На адресу Новоград-Волинської міської ради надійшов лист від Департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Житомирської обласної державної адміністрації щодо проведення  бізнес-форуму та виставки “Speciality & Wine Food Fair 2016″.

У листі повідомляється, що за підтримки Міністерства закордонних справ України буде проводитися тиждень України у Великобританії. Програмою передбачаються наступні заходи:

– 04-06.09.2016 р. планується презентація Національного стенду “Ukrainian Food” українських компаній в харчовій виставці “Speciality & Wine Food Fair 2016″ у виставковому центрі Olimpia в Лондоні;

– 09-10.09.2016 р. відбудеться бізнес-форум для презентації потенційним партнерам у Великобританії наступних галузей української економіки: харчової, легкої, переробної, туристичної, ресторанного, меблевого та IT бізнесів.

Національне галузеве господарство у легкій промисловості України допомагає отримати учасникам вiзy до Великобританії, а також забезпечити групові aвia-квитки та проживання в готелях Лондону за доступними цінами.

Контактну інформацію можна знайти на сайті: assist.@gmail.com

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія