Вперше у Новоград-Волинській громаді відбувся Різдвяний парад вертепів

8 Січня 19:59

Новорічно-різдвяні заходи продовжуються. 8 січня у Новоград-Волинській міській територіальній громаді відбувся Різдвяний парад вертепів. Із колядками та щедрівками святкова хода пройшла центральною вулицею міста від Будинку рад до площі Лесі Українки.

Парад вертепів зібрав жителів громади різного віку, більшість з яких були одягнені в українські хустини, національні костюми та несли різдвяні зірки. Звичайно, що не обійшлося і без різдвяних персонажів.

До параду долучилося керівництво громади, депутати міської ради, фольклорні народні та аматорські колективи міської ТГ, а також усі бажаючі новоград-волинці.

Після святкової ходи колоритне та самобутнє дійство продовжилося на площі Лесі Українки тематичною концертною програмою «Ой, радуйся, земле». З головної сцени громади лунали усім відомі колядки та щедрівки, які дарували особливу та теплу атмосферу свята Різдва Христового. Активну участь у Різдвяному параді вертепів взяли старостинські округи громади. Всі присутні долучилися до святкової руханки під етнічні українські пісні.

Задоволеними залишилися всі: і виконавці, і глядачі. Виступи колективів супроводжувалися бурхливими оплесками.

З вітальним словом до усіх присутніх звернувся міський голова Микола Боровець: «Різдво спонукає нас звернути помисли до Христових заповідей, до вічних істин, які є дороговказом для кожного. Нехай різдвяна коляда радісно лунає для кожного з нас, стане тією могутньою силою, через яку ми будемо ділитися своєю вірою, єднатися та прославляти Господа».

Різдвяний парад вертепів проходив за ініціативи заступника міського голови Наталії Борис. Організатор заходу – управління культури і туризму міської ради.

Христоc народився!

Славімо його!

Чат-бот Гаряча лінія