Вперше у Новоград-Волинській міській ТГ відбувся мистецький захід “Звягельський бал”

29 Червня 2021, 8:12

На площі Лесі Українки відбувся мистецький захід “Звягельський бал” за участю учнів та випускників загальноосвітніх шкіл та ліцеїв громади з нагоди 25-ї річниці Конституції України. Також участь у заході взяли хореографічні колективи Новоград-Волинської міської ТГ.

На заході були присутні міський голова Микола Боровець, заступники міського голови Наталія Борис та Ірина Гудзь, начальник управління культури та туризму міської ради Олександр Широкопояс, депутати міської ради, працівники виконавчого комітету міської ради, громадськість.

Під час заходу лунала класична музика, виступали творчі колективи, народний камерний ансамбль «Класік», який дарував усім присутнім атмосферу свята танцю та грації. На початку заходу відбувся вихід та проходження костюмованих персонажів з танцювальними елементами.

Відкривав бал ансамбль естрадного танцю «Шакті» загальноосвітньої школи № 5 із номером «Урочисті мажоретки». Під час заходу також виступали народний дитячий ансамбль танцю «Веселка” та зразковий ансамбль бального танцю «Грація». Також із музичним номером виступила Марія Смоляр.

Усі присутні могли долучитись до свята танцю, оскільки під час балу було оголошено загальноміський вальс.

У своєму вітальному слові міський голова Микола Боровець зазначив: «Шановні присутні, щиросердечно вітаю всю громаду із цією подією, оскільки завжди приємно започатковувати нові традиції. Символічно, що саме у День Конституції України, у нашій громаді створено такий святковий звичай. Вітаю всіх випускників, які розпочинають новий життєвий етап. Дякую усім організаторам балу, ведучим, творчим колективам та учасникам. У нас прекрасна та талановита молодь. Нехай у кожного в душі лунає пісня та бажання гарно жити. Зі святом!».

Також Микола Боровець вручив подяки міського голови творчим колективам, солістам та працівникам культури.

Ініціатором першого «Звягельського балу» є начальник управління культури та туризму міської ради Олександр Широкопояс. Головний режисер – директор Палацу культури ім. Лесі Українки Ірина Антипчук, головний балетмейстер – Дарина Рудакова. Ведучими заходу були депутат міської ради Олександр Поліщук та Світлана Смолковська.

Організатор заходу – управління культури та туризму міської ради.

 

Чат-бот Гаряча лінія