Вперше Звягельська громада має свій бренд-бук

27 Січня 2023, 10:57

Рішенням Звягельської міської ради №750 від 26.01.2023 року затверджено бренд-бук Звягельської міської територіальної громади, а саме:
– офіційний логотип;
– офіційний логотип (англомовний варіант);
– туристичний логотип.

? Бренд-бук розроблений управлінням культури і туризму міської ради спільно з дизайнером Андрієм Якимчуком з м. Києва, який долучився до його розробки на благодійній основі, оскільки сам є уродженцем Звягеля.

? Логотипи бренд-буку були створені з метою формування та поширення позитивного іміджу Звягельської МТГ в Україні та за її межами, підвищення культурного, туристичного, економічного потенціалу громади.

‼️ Також міською радою було затверджено Положення про порядок використання бренд-буку Звягельської міської територіальної громади, яке поширює свою дію на виконавчі органи Звягельської міської ради, комунальні підприємства, установи, організації, фізичних та юридичних осіб всіх форм власності. У цьому Положенні визначено зміст, опис та порядок використання бренд-буку.

? Відповідно, репродукція та тиражування логотипів бренд-буку можуть здійснюватися у вигляді кольорового й чорно-білого зображення та виконуватися у довільній техніці виконання й з різноманітних матеріалів.

? Зображення логотипів бренд-буку може бути використане Звягельською міською радою, виконавчими органами Звягельської міської ради, підприємствами, установами, організаціями всіх форм власності.

Бренд-бук планується використовувати:

як елемент святкового оформлення під час урочистих церемоній та свят (фестивалів, конкурсів, виставок, культурно-масових і туристичних заходів, спортивних змагань тощо);
для оформлення сторінки офіційного веб-сайту Звягельської міської ради, сторінки у мережі Facebook, Instagram тощо;
на офіційних документах, оголошеннях, банерах та іншій представницькій продукції;
при виготовленні різного виду друкованої та рекламно-сувенірної продукції: почесних грамот, листів подяки, поздоровних листівок, конвертів, запрошень, бланків, проспектів та інших видів друкованої продукції, сувенірів.

? Відтепер логотипи громади зможуть використовувати всі бажаючі, аби зробити сувенірну продукцію, вироби місцевих підприємців впізнаваними.

? Наразі триває робота над розробкою різноманітних варіантів сувенірної продукції, туристичних буклетів, планується створити сувенірну крамницю Звягеля.

‼️ Крім цього є певні обмеження використання бренд-буку.‼️

Зокрема заборонено:

? змінювати геометрію, пропорції логотипів бренд-буку та шрифтової частини, розтягувати логотипи вздовж будь-якої осі;
? спотворювати чи змінювати нарис фірмового шрифту;
? використовувати додаткові ефекти (тіні, обведення, тощо);
? використовувати поєднання логотипів бренд-буку та фону з низькою контрастністю, повне чи часткове забарвлення логотипів у кольори, що не вказані у фірмовій палітрі;
? вносити зміни у розташування елементів, колірне та шрифтове зображення логотипів, вносити чужі елементи та невідповідність зображення в цілому.

? Також зазначено, що логотипи бренд-буку є офіційними символами Звягельської міської територіальної громади, а авторські права стосовно них Звягельській міській раді.

#Звягель
#Звягель_УКТ
#Звягель_туристичний
#Звягель_новації

Чат-бот Гаряча лінія