Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

13 Грудня 2016, 7:27

Новоград-Волинським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щорічно з 25 листопада до 10 грудня  проводиться Всеукраїнська  акція «16 днів проти  насильства»,  яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Основною метою акції є:

– привернення уваги громадськості до актуальних   проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків;

– проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення   з питань попередження насильства в сім’ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення  щодо нетерпимого ставлення до насильства у будь-яких проявах.

Акція стартувала з проведення «гарячих ліній» до Міжнародного дня боротьби з насильством щодо жінок, до Всесвітнього  дня боротьби зі СНІДом та протидій насильству.

Спільно з міським благодійним фондом «Нехай твоє серце б’ється» на центральній вулиці міста проведено загальноміську акцію «Абонент на життя», під час якої перехожі отримували тематичні буклети  щодо ведення здорового способу життя, толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей та символічний «абонент на життя».

З молодими людьми, зареєстрованими в центрі зайнятості, проведена низка бесід, направлених на інформування пріоритетності працевлаштування в межах країни, наголошено про ризики, які можливі при роботі за кордоном.

Велика увага приділяється сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах. З членами зазначених сімей проводяться профілактичні бесіди та роз`яснювальна робота на теми «Конфлікти в сім’ї та їх розв’язання», «Попередження домашнього насильства».

Дати початку та завершення Всеукраїнської  акції «16 днів проти  насильства» вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

Головний спеціаліст Новоград-Волинського

міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Харченко Л.

 

Чат-бот Гаряча лінія