Всеукраїнське опитування “300 днів війни”
![Всеукраїнське опитування “300 днів війни”](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/320822272_664150812167340_7842507949283659374_n.jpg)
Шановні українці! Від сумної дати початку повномасштабної російської агресії проти України минає вже 300 днів. Україна чинить опір та прагне скорішої перемоги. Наша боротьба триває!
Сьогодні і щодня країні важливо знати, як кожен громадянин бачить майбутнє держави, що надихає та підтримує. Важлива думка кожного з вас. Пропонуємо взяти участь у всеукраїнському опитуванні “300 днів війни”! Аби відповісти на питання, будь ласка, перейдіть за посиланням: https://s.polls.team/s3/300dniv
Дякуємо за увагу та ваші відповіді.