Всеукраїнський тиждень права в міських бібліотеках

15 Грудня 2016, 7:45

З 5 по 9 грудня 2016 року в рамках Всеукраїнського тижня права в бібліотеках міської централізованої бібліотечної системи проведено ряд заходів правової тематики, діяли книжково-інформаційні виставки, куточки правової освіти.

Завдяки вікторині „Знайте і реалізуйте свої права“, яка відбулась в центральній міській бібліотеці ім. Юрія Ковальського, учасники клубу „КЛЮЧ“ змогли отримати відповіді на запитання про свої права, цінності людського життя, поведінку вдома та в громадських місцях тощо. Не менш цікавим було інформаційне повідомлення „Знайомство з Кримінальним кодексом України“. Учасників заходу підвели до висновку, що незнання законів не звільняє їх від відповідальності.

В центральній дитячій бібліотеці для дітей молодшого шкільного віку провели юридичну шпаргалку „Аз і Буки правової науки“, під час якої діти отримували цікаві загадки у вигляді „шпаргалок“ і прийняли участь у обговоренні іграшкових правових ситуацій.

Працівники бібліотеки – філії № 1 підготували правову годину „Діти – злочин і кара“ для учнів 8 – 10 класів ЗОШ № 8. Під час спілкування бібліотекарі продовжили знайомство учнів із правовими поняттями за допомогою відеоролика „За гратами“.

В ході експрес-опитування „Порушення прав дитини“, яке впродовж тижня провели працівники бібліотеки-філії №2 , зроблено висновок, що діти добре знають свої права і обов’язки, обізнані з основними положеннями Конвенціїї ООН про права дитини.

З метою засвоєння учнями правових знань в бібліотеці-філії №3 з учнями 7 класу ЗОШ № 10 проведено вікторину „Чи знаєш ти свої права і закони“.

Чергове заняття школи правових знань „Сучасник“, в бібліотеці-філії № 5 для юнацтва присвятили правовій тематиці. Під час заходу провели інтелектуальну гру „Книги читай – свої права знай“, переможців якої було відзначено заохочувальними призами.

Тиждень права пройшов цікаво, змістовно і, головне, засвідчив небайдужість нашої громади до питань правової обізнаності, формування правової свідомості і правомірної поведінки.

 

Адміністрація міської централізованої

бібліотечної системи

 

Чат-бот Гаряча лінія